По домовленості

CHAGARI ресторан

Львів Львівська обл.,Пустомитівський р-н.,с.Липники,вул.Стрийська 111

Детальніше про CHAGARI ресторан

Chagari - новий сучасний готельно-ресторанний комплекс. Світлий інтер’єр, панорамні вікна, що розсуваються, сучасне освітлення, унікальна можливість декору стелі.

Для святкування Вашої події пропонуємо два зали: cтильний ресторан Chagari (місткість 60 осіб за прямокутними столами) та сучасний банкетний зал Chаgаri Event Hall (місткість 126 осіб за круглими столами).

Завдяки розсувним панорамним вікнам банкетного залу та ресторану можна отримати великий простір з можливістю святкування на 150 людей.

До літа реалізуємо ландшафтний дизайн території.

Наші переваги:
Ми не беремо корковий збір за алкоголь
У нас є місце для царемонії
У нас можна декорувати стелю
Ми організуємо для вас подію “під ключ”
Панорамні розсувні вікна створюють атмосферу тераси

До ваших послуг:
• Альтанки на природі
• Готель на 20 номерів
• Зона для дітей
• Велика парковка

Територія оздоблена двома декоративними басейнами, що додають комплексу сучасного стилю.

У ресторані CHAGARI українська та європейська кухня.
Наш банкет-менеджер проконсультує вас по всіх важливих питаннях та проведе екскурсію рестораном та територією.
Дізнатись про наявність вільної дати та умови святкування можна за номером телефону: +380963493300
Chagari - новий сучасний готельно-ресторанний комплекс. Світлий інтер’єр, панорамні вікна, що розсуваються, сучасне освітлення, унікальна можливість декору стелі. Для святкування Вашої події пропонуємо два зали: cтильний ресторан Chagari (місткість 60 осіб за прямокутними столами) та сучасний банкетний зал Chаgаri Event Hall (місткість 126 осіб за круглими столами). Завдяки розсувним панорамним вікнам банкетного залу та ресторану можна отримати великий простір з можливістю святкування на 150 людей. До літа реалізуємо ландшафтний дизайн території. Наші переваги: Ми не беремо корковий збір за алкоголь У нас є місце для царемонії У нас можна декорувати стелю Ми організуємо для вас подію “під ключ” Панорамні розсувні вікна створюють атмосферу тераси До ваших послуг: • Альтанки на природі • Готель на 20 номерів • Зона для дітей • Велика парковка Територія оздоблена двома декоративними басейнами, що додають комплексу сучасного стилю. У ресторані CHAGARI українська та європейська кухня. Наш банкет-менеджер проконсультує вас по всіх важливих питаннях та проведе екскурсію рестораном та територією. Дізнатись про наявність вільної дати та умови святкування можна за номером телефону: +380963493300
Кількість місць
Послуги
Тип кухні
Ціна
Зв'язок з нами:

CHAGARI ресторан FAQ

по домовленості

50-100 осіб

Європейська кухня, Українська кухня

Так

Так