По домовленості

CHAGARI ресторан

Львів Львівська обл.,Пустомитівський р-н.,с.Липники,вул.Стрийська 111

Детальніше про CHAGARI ресторан

Ласкаво просимо в Chagari - новий сучасний готельно-ресторанний комплекс, де створені ідеальні умови для незабутнього весілля!

Наш світлий інтер’єр наповнений теплом та комфортом, завдяки панорамним вікнам, які розсуваються, ви зможете насолодитися чудовим краєвидом. Сучасне освітлення створює атмосферу, яка допомагає зробити кожен момент особливим. Унікальна можливість декору стелі дозволить створити неповторний дизайн для вашого свята.

Ми пропонуємо два прекрасних зали для вашого весілля: стильний ресторан Chagari та сучасний банкетний зал Chаgаri Event Hall.

Наші переваги:

Нульовий корковий збір за алкоголь.
Місце для церемонії прямо на території комплексу.
Можливість декорувати стелю за вашим бажанням.
Повна організація події "під ключ" для вашого спокою.
Атмосфера тераси завдяки панорамним розсувним вікнам.
Наші послуги:

Альтанки на природі для романтичних моментів.
Готель із 20 номерами для вашого комфорту та гостей.
Зона для дітей, щоб дітки також могли насолоджуватися святом.
Велика парковка для зручності гостей.
Територія відзначена двома декоративними басейнами, які додають сучасності нашому комплексу.

Ресторан CHAGARI запрошує вас на справжню кулінарну подорож, де поєднуються найкращі рецепти української та європейської кухні.

Наш банкет-менеджер готовий вас проконсультувати та провести екскурсію по ресторану та території. Для отримання більш докладної інформації про вільні дати та умови святкування телефонуйте за номером: +380 (98) 859 51 66

Запрошуємо вас створити свою найяскравішу мить у Chagari!
Ласкаво просимо в Chagari - новий сучасний готельно-ресторанний комплекс, де створені ідеальні умови для незабутнього весілля! Наш світлий інтер’єр наповнений теплом та комфортом, завдяки панорамним вікнам, які розсуваються, ви зможете насолодитися чудовим краєвидом. Сучасне освітлення створює атмосферу, яка допомагає зробити кожен момент особливим. Унікальна можливість декору стелі дозволить створити неповторний дизайн для вашого свята. Ми пропонуємо два прекрасних зали для вашого весілля: стильний ресторан Chagari та сучасний банкетний зал Chаgаri Event Hall. Наші переваги: Нульовий корковий збір за алкоголь. Місце для церемонії прямо на території комплексу. Можливість декорувати стелю за вашим бажанням. Повна організація події "під ключ" для вашого спокою. Атмосфера тераси завдяки панорамним розсувним вікнам. Наші послуги: Альтанки на природі для романтичних моментів. Готель із 20 номерами для вашого комфорту та гостей. Зона для дітей, щоб дітки також могли насолоджуватися святом. Велика парковка для зручності гостей. Територія відзначена двома декоративними басейнами, які додають сучасності нашому комплексу. Ресторан CHAGARI запрошує вас на справжню кулінарну подорож, де поєднуються найкращі рецепти української та європейської кухні. Наш банкет-менеджер готовий вас проконсультувати та провести екскурсію по ресторану та території. Для отримання більш докладної інформації про вільні дати та умови святкування телефонуйте за номером: +380 (98) 859 51 66 Запрошуємо вас створити свою найяскравішу мить у Chagari!
Кількість місць
Послуги
Тип кухні
Ціна
Зв'язок з нами:

CHAGARI ресторан FAQ

по домовленості

50-100 осіб

Європейська кухня, Українська кухня

Так

Так