від 1500 грн.

Прованс/ Garden.Prostir- для Ваших подій

Україна, Львів Україна, с.Хоросно, 18 км. від Львова

Детальніше про Прованс/ Garden.Prostir- для Ваших подій

Прованс/ Garden Prostir- розкішна локація у графітовому кольорі, з величезними панорамними вікнами. Знаходиться недалеко від Львова.
На локації можливо все, ніяких обмежень для вашої події, багато простору та до дрібниць продумана інфраструктура. Атмосферно, затишно, чудовий краєвид, далеко від шуму та на свіжому повітрі.

Особливість локації в тому, що Garden.Prostir спеціально для своїх клієнтів розробили співпрацю- Venue&menu. Це означає, що на локації є своя професійно- обладнана кухня, на якій готує партнер-ресторан «Deluxe event restaurant”, і всі страви для гостей подаються виключно з-під ножа, і приготовлені на місці. "Також ми пишаємось бездоганним, професійним обслуговуванням. Ваші гості не залишаться без уваги, а офіціанти виконають будь-яке ваше побажання".
Локація Прованс входить в Event-Park Garden.Prostir, тому гості можуть гуляти по всій території парку, де є лавандове поле, виноградники, зони для церемоній, два котеджі, і планується ще дуже багато цікавих новинок, які саме- можете дізнатись в соц.мережах.
Локації- новий формат святкувань, який стає все більш популярним.

"Ми із любов‘ю ставимось до кожного нашого клієнта та постараємось зробити все для того, щоб ваша подія у нас пройшла незабутньо та дійсно по-особливому".

З повагою, команда Garden.Prostir❤️
Прованс/ Garden Prostir- розкішна локація у графітовому кольорі, з величезними панорамними вікнами. Знаходиться недалеко від Львова. На локації можливо все, ніяких обмежень для вашої події, багато простору та до дрібниць продумана інфраструктура. Атмосферно, затишно, чудовий краєвид, далеко від шуму та на свіжому повітрі. Особливість локації в тому, що Garden.Prostir спеціально для своїх клієнтів розробили співпрацю- Venue&menu. Це означає, що на локації є своя професійно- обладнана кухня, на якій готує партнер-ресторан «Deluxe event restaurant”, і всі страви для гостей подаються виключно з-під ножа, і приготовлені на місці. "Також ми пишаємось бездоганним, професійним обслуговуванням. Ваші гості не залишаться без уваги, а офіціанти виконають будь-яке ваше побажання". Локація Прованс входить в Event-Park Garden.Prostir, тому гості можуть гуляти по всій території парку, де є лавандове поле, виноградники, зони для церемоній, два котеджі, і планується ще дуже багато цікавих новинок, які саме- можете дізнатись в соц.мережах. Локації- новий формат святкувань, який стає все більш популярним. "Ми із любов‘ю ставимось до кожного нашого клієнта та постараємось зробити все для того, щоб ваша подія у нас пройшла незабутньо та дійсно по-особливому". З повагою, команда Garden.Prostir❤️
Кількість місць
Послуги
Тип кухні
Ціна
Зв'язок з нами: