Ведуча Тамада Ірина Добровольська

Ведучі на весілля
Україна, Вінниця
532
від 2000 грн.

+380 (67) 491 5860
+380 (63) 394 0889

Детальніше про Ведуча Тамада Ірина Добровольська

Я Ведуча для тих, хто хоче отримати емоції та тепло від свят. Сучасний погляд, тактовність, щирість допомагають мені зробити Вашу подію комфортну і цікаву для всіх гостей. Прикладаючи всі зусилля і ресурси, я досягаю того, щоб кожну довірену свято став найбільш значущим і особливим.
Атмосфера на всіх святах невимушена, тепла, наповнена драйвом, позитивом і веселощами.
Професійне ведення весіль, банкетів, ювілеїв, річниць, хрестин, днів народжень, корпоративних свят, VIP торжеств.\
Нестандартний підхід до сценарію, творчі конкурси, безліч романтичних моментів і найголовніше - душевна і весела атмосфера свята! Авторський сценарій, костюми, добірка музики, творчий підхід – все це входить в програму Вашого свята, який ми обговорюємо разом з Вами.
Привітно відповім на будь-які питання і підкажу, як краще організувати програму з урахуванням ваших особливостей (статус гостей, особливості залу і т.п.). Мені не хочеться повторюватися, і я з задоволенням фантазую.
До весіллям відчуваю особливу любов, тому роблю їх - веселими, сучасними, душевними, неповторними, першокласними і завжди на висоті. Хочете, щоб ваше весілля було таким - телефонуйте! .Привітно відповім на будь-які питання і підкажу, як краще організувати програму з урахуванням ваших особливостей (статус гостей, особливості залу і т.і.). Мені не хочеться повторюватися, і я з задоволенням фантазую.
Маса позитиву і посмішок на Вашому святі! Виїжджаю по Вінницькій області.
+Діджей, Паперова дискотека,Міми, Шоу мильних бульбашок, Пісочная Анімація + з проектором, Ебру (малювання на воді), Флеш моби, батли та багато іншого!
Вінницька, Київ,Одесса


Володіння мовами
Послуги
Ціна

Подібні оголошення

Вгору