від 1500 грн.

Park. Art of Rest

Львів м. Львів, вул. Вітовського, 43 А

Детальніше про Park. Art of Rest

Уявіть собі — казкова атмосфера, ніжне світло огортає зал, тиха музика, стильний інтер’єр та неймовірна атмосфера свята, чогось незвичайного, але теплого… Здається, що на деякий час ви «випадаєте» з реальності та потрапляєте туди, де все наповнене любов’ю, позитивом та в повітрі витає не тільки гарний настрій, але й неймовірний аромат вишуканих страв та напоїв…Вам хочеться залишитись тут якомога довше. Привітний персонал потурбується про все, що дозволить зробити ваш вечір незабутнім: гарно оформить стіл, приготує смачні страви та подасть їх до столу у найкращих традиціях якісного сервісу. Ви потрапили не просто до ресторанного комплексу «Park. Art of Rest» — ви потрапили до світу вишуканості, неймовірного свята та елегантності…
Ресторанний комплекс «Park. Art of Rest» завжди готовий до проведення особливих свят — весіль, ювілеїв, корпоративів. Елегантність ресторану, стильний та оригінальний дизайн, дивовижний ландшафтний дизайн території дозволяють реалізувати найкреативніші ідей проведення вашого свята. Спеціально для цього в нас є стильно оформлений та комфортний банкетний зал на 230 осіб, де можна ще й провести різноманітні вечірки, заходи чи концерти. Ми потурбуємось, щоб ви захотіли залишитись у нас якомога довше. Влітку ж ви можете розміститись компанією на літньому майданчику — смачна їжа та красивий краєвид вам точно будуть до «смаку». А для релаксу — ароматний кальян.
Що вже говорити про те, що ми готуємо неймовірні страви східної та європейської кухні за старими рецептами, але у новій інтерпретації. У нас смачно, вишукано, незабутньо та ще й здорово — обираємо тільки якісні продукти, адже дбаємо не тільки про смак, але й користь. Можете навіть, для початку, прийти до нас на бізнес-ланч, щоб оцінити всю велич нашої кухні.
Окрім відпочинку ви плануєте ще й попрацювати? Ми зробили все можливе, щоб вам вдалось це зробити — підготували для вас комфортний та великий конференц-зал для проведення семінарів, зустрічей та іншого.
Наш головний критерій оцінки якості роботи — посмішки на обличчях гостей і теплі слова подяки від відвідувачів. Завітайте і переконайтеся самі — Ресторанний комплекс «Park. Art of Rest» — гідне місце відпочинку для сім'ї та дружньої компанії.
Уявіть собі — казкова атмосфера, ніжне світло огортає зал, тиха музика, стильний інтер’єр та неймовірна атмосфера свята, чогось незвичайного, але теплого… Здається, що на деякий час ви «випадаєте» з реальності та потрапляєте туди, де все наповнене любов’ю, позитивом та в повітрі витає не тільки гарний настрій, але й неймовірний аромат вишуканих страв та напоїв…Вам хочеться залишитись тут якомога довше. Привітний персонал потурбується про все, що дозволить зробити ваш вечір незабутнім: гарно оформить стіл, приготує смачні страви та подасть їх до столу у найкращих традиціях якісного сервісу. Ви потрапили не просто до ресторанного комплексу «Park. Art of Rest» — ви потрапили до світу вишуканості, неймовірного свята та елегантності… Ресторанний комплекс «Park. Art of Rest» завжди готовий до проведення особливих свят — весіль, ювілеїв, корпоративів. Елегантність ресторану, стильний та оригінальний дизайн, дивовижний ландшафтний дизайн території дозволяють реалізувати найкреативніші ідей проведення вашого свята. Спеціально для цього в нас є стильно оформлений та комфортний банкетний зал на 230 осіб, де можна ще й провести різноманітні вечірки, заходи чи концерти. Ми потурбуємось, щоб ви захотіли залишитись у нас якомога довше. Влітку ж ви можете розміститись компанією на літньому майданчику — смачна їжа та красивий краєвид вам точно будуть до «смаку». А для релаксу — ароматний кальян. Що вже говорити про те, що ми готуємо неймовірні страви східної та європейської кухні за старими рецептами, але у новій інтерпретації. У нас смачно, вишукано, незабутньо та ще й здорово — обираємо тільки якісні продукти, адже дбаємо не тільки про смак, але й користь. Можете навіть, для початку, прийти до нас на бізнес-ланч, щоб оцінити всю велич нашої кухні. Окрім відпочинку ви плануєте ще й попрацювати? Ми зробили все можливе, щоб вам вдалось це зробити — підготували для вас комфортний та великий конференц-зал для проведення семінарів, зустрічей та іншого. Наш головний критерій оцінки якості роботи — посмішки на обличчях гостей і теплі слова подяки від відвідувачів. Завітайте і переконайтеся самі — Ресторанний комплекс «Park. Art of Rest» — гідне місце відпочинку для сім'ї та дружньої компанії.
Кількість місць
Послуги
Тип кухні
Ціна
Зв'язок з нами:

Park. Art of Rest FAQ

1500грн.

До 50 осіб, 50-100 осіб, 100-200 осіб, Більше 200 осіб

Європейська кухня, Українська кухня, Східна кухня

Так

Так