По домовленості

ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "GENESIS" ФАЄР ШОУ НА В...

Україна, Львів

Детальніше про ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "GENESIS"

Приголомшливе вогняне шоу (фаєр шоу) «GENESIS», унікальні салюти і феєрверки, неповторне світлове шоу - все це дивує навіть найдосвідченіших наших глядачів! Адже маючи величезний досвід роботи, професійну команду фаєр шоу та сучасне обладнання - ми створюємо краще шоу для Вас! Зробіть своє свято, весілля або корпоратив  яскравішим.
Зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі Ваші запитання, грамотно проконсультуємо і складемо індивідуальну програму вогняного шоу, виходячи з Ваших завдань і планованого бюджету. Наші ціни прозорі, так як кожен елемент фаєр шоу має свою вартість і просто підсумовуючи доданки ми отримуємо остаточний бюджет нашої вогняної шоу програми.

 Далі, щоб замовити шоу, наш менеджер під'їде до Вас і проведе переговори, покаже всі демо матеріали і укладе з Вами договір підряду, де буде вказана наша послуга – фаєр шоу, дата і місце проведення, а також загальна вартість робіт.

 У день заходу, артисти прибувають на майданчик за годину. Ретельно  підготувавшись і дотримуючись  всіх правил з безпеки праці з вогнем,  ми готові показати ексклюзивне шоу спеціально для Вас. 

 
0676726830
www.firegenesis.com
Послуги

ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "GENESIS" ФАЄР ШОУ НА В... FAQ

по домовленості

Нагороди "ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "GENESIS""

З нами 5 років