від 3000 грн.

Весільні сукні від ''DAME en BLANC''

Хмельницький м.Кам'янець-Подільський

Детальніше про Весільні сукні від ''DAME en BLANC''

''DAME en BLANC'' пропонує весільні та вечірні сукні чарівним нареченим, випускницям та усім юним леді, а також співпрацю роздрібним та оптовим покупцям.
Ми надаємо хороший асортимент одягу власного виробництва та пропонуємо вигідні умови співпраці . При замовленні у нас ви заощадите гроші, отримавши якісний товар. Ми дбаємо про наших клієнтів, встановлюємо найвигідніші ціни і в той же час гарантуємо високу якість пошиття моделей з використанням високоякісних матеріалів і сучасних технологій обробки. Стежимо за трендами, модою, стилем, щоб запропонувати Вам нові, ультрамодні, зручні, комфортні, красиві моделі.
Також ми надаємо послуги з пошиття іншим торговим маркам.
Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими колекціями і увійти до світу весільної моди від ''DAME en BLANC''
''DAME en BLANC'' пропонує весільні та вечірні сукні чарівним нареченим, випускницям та усім юним леді, а також співпрацю роздрібним та оптовим покупцям. Ми надаємо хороший асортимент одягу власного виробництва та пропонуємо вигідні умови співпраці . При замовленні у нас ви заощадите гроші, отримавши якісний товар. Ми дбаємо про наших клієнтів, встановлюємо найвигідніші ціни і в той же час гарантуємо високу якість пошиття моделей з використанням високоякісних матеріалів і сучасних технологій обробки. Стежимо за трендами, модою, стилем, щоб запропонувати Вам нові, ультрамодні, зручні, комфортні, красиві моделі. Також ми надаємо послуги з пошиття іншим торговим маркам. Запрошуємо Вас ознайомитися з нашими колекціями і увійти до світу весільної моди від ''DAME en BLANC''
Товар та послуги
Ціна
Зв'язок з нами:

Весільні сукні від ''DAME en BLANC'' FAQ

3000грн.