від 3000 грн.

унікальний весільний розпис

Вінниця Винница, проспект Коцюбинского, 20

Детальніше про унікальний весільний розпис

Сьогодні весільний розпис є одним з найбільш значимих моментів, з якого розпочинається саме весілля усієї весільної урочистості. Від її рішення залежить подальше продовження свята. Тому варто довірити весільний розпис лише професіоналу. Саме у момент розпису жених із нареченою говорять заповітні слова "Так", тим самим "відкриваючи дорогу" усьому подальшому весільному гулянню. Тому всі нюанси мають бути вивірені, продумані і рішення, до якого наречені прийшли, має бути прикрашено правильними емоційними, логічними і декоративними акцентами. Адже у момент хвилювання можна щось випустити з уваги, забути або просто не згадати і надзвичайна роль тут відводиться досвідченому церемоніймейстеру Руслані Магденко, яка просто блискуче володіє мистецтвом риторики, чуттєво і емоційно подає нареченим і присутнім гостям значимість події весільного розпису, вирізняє і підносить цей момент , як найважливішу частину весільного свята. Щоб церемонія пройшла максимально феєрично, помпезно, гладко і бездоганно запам'яталася вам і вашим гостям на багато років, варто звернутися до послуг експерта весільної церемонії Руслани Магденко!
Руслана Магденко – перший приватний церемоніймейстр Вінниці і за її плечима блискучі весільні церемонії і урочисті розписи, сотні вдячних наречених і десятки дипломів за бездоганно і креативно проведені заходи.

Що ми можемо вам запропонувати?

+У основі розпису покладений унікальний авторський текст,
придуманий спеціально для вас.

+Усі нюанси, включаючи тематику, локації, декор,
обмовляються з вами індивідуально.

Що ще слід знати?


=Ми допоможемо підібрати оригінальну локацію з привабливим виглядом і зручною транспортною розв'язкою.

=Організовуємо трансфер гостей в обидві сторони на комфортабельних автомобілях.

=Займемося музичним оформленням, підберемо саундтреки на основі ваших переваг і пріоритетів.

=Організовуємо кейтеринг. Фуршет або виїзна кухня,
стане кращим доповненням церемонії.

=Допоможемо із складанням слів вдячності наречених, батьків,
щоб слова, що виходять з самого серця набули красивої
літературної форми.

Забезпечимо Velcome - локацію з фотозоною, прес волом і декоративним куточком, а також деталями, що підкреслять
стиль омріяного вами розпису.

Весільний церемоніймейстер Руслана Магденко - вірний вибір для проведення виїзної весільної церемонії. Ми будемо раді зробити кращий день у вашому житті дійсно незабутнім і безтурботним.
Сьогодні весільний розпис є одним з найбільш значимих моментів, з якого розпочинається саме весілля усієї весільної урочистості. Від її рішення залежить подальше продовження свята. Тому варто довірити весільний розпис лише професіоналу. Саме у момент розпису жених із нареченою говорять заповітні слова "Так", тим самим "відкриваючи дорогу" усьому подальшому весільному гулянню. Тому всі нюанси мають бути вивірені, продумані і рішення, до якого наречені прийшли, має бути прикрашено правильними емоційними, логічними і декоративними акцентами. Адже у момент хвилювання можна щось випустити з уваги, забути або просто не згадати і надзвичайна роль тут відводиться досвідченому церемоніймейстеру Руслані Магденко, яка просто блискуче володіє мистецтвом риторики, чуттєво і емоційно подає нареченим і присутнім гостям значимість події весільного розпису, вирізняє і підносить цей момент , як найважливішу частину весільного свята. Щоб церемонія пройшла максимально феєрично, помпезно, гладко і бездоганно запам'яталася вам і вашим гостям на багато років, варто звернутися до послуг експерта весільної церемонії Руслани Магденко! Руслана Магденко – перший приватний церемоніймейстр Вінниці і за її плечима блискучі весільні церемонії і урочисті розписи, сотні вдячних наречених і десятки дипломів за бездоганно і креативно проведені заходи. Що ми можемо вам запропонувати? +У основі розпису покладений унікальний авторський текст, придуманий спеціально для вас. +Усі нюанси, включаючи тематику, локації, декор, обмовляються з вами індивідуально. Що ще слід знати? =Ми допоможемо підібрати оригінальну локацію з привабливим виглядом і зручною транспортною розв'язкою. =Організовуємо трансфер гостей в обидві сторони на комфортабельних автомобілях. =Займемося музичним оформленням, підберемо саундтреки на основі ваших переваг і пріоритетів. =Організовуємо кейтеринг. Фуршет або виїзна кухня, стане кращим доповненням церемонії. =Допоможемо із складанням слів вдячності наречених, батьків, щоб слова, що виходять з самого серця набули красивої літературної форми. Забезпечимо Velcome - локацію з фотозоною, прес волом і декоративним куточком, а також деталями, що підкреслять стиль омріяного вами розпису. Весільний церемоніймейстер Руслана Магденко - вірний вибір для проведення виїзної весільної церемонії. Ми будемо раді зробити кращий день у вашому житті дійсно незабутнім і безтурботним.
Ціна
Зв'язок з нами:

унікальний весільний розпис FAQ

3000грн.

Виїздна церемонія на ваше весілля у вашому місті