Студія Імідж

Vip
Фотогкнига на ваше весілля
Україна, Львів
7214
По домовленості

Студія Імідж

+380 (97) 588 14 03

Детальніше про Студія Імідж

Весільна фотокнига стане Вашим близьким другом, який розповість історію вашої прекрасної любові вашим дітям, внукам, друзям. Та й самі Ви, гортаючи свою весільну книгу, знову і знову будете відчувати ті самі хвилини життя, отримуючи неймовірне задоволення від перегляду. Це буде Ваша особиста фотоісторія.
Будь яка фотокнига завжди є унікальною, вона створюється для кожного клієнта індивідуально, не використовуються ніякі шаблони, адже Ваш святковий день не можна порівнювати з іншим.
Фотокниги складаються з обкладинки та внутрішніх розворотів. Виготовляються два види книг:
• Класична фотокнига Внутрішні розвороти монтуються на високоякісному паперовому матеріалі з двома варіантами товщини 200 або 850 мікрон. Також можливий монтаж форзаців з дизайнерського картону (білий або чорний). Існують різні формати, самий оптимальний для весільних альбомів - 30х30 (в розгорнутому виді 60х30). Ідеальний варіант що прийшов на зміну класичному фотоальбому. Якість друку та шикарний вигляд просто не дадуть відвести очі від ваших весільних фото. • Поліграфічна фотокнига Технологія виготовлення не відзначається високою якістю, я б сказав що це бюджетний варіант класчиної фотокниги. Але вона знайшла чудове та практичне застосування в якості подарунка-пам’ятки для батьків та родичів молодят:по-перше - книга має хороший вигляд (може виступати в якості подарка)по-друге - доступна ціна, яку може дозволити собі практично кожен Наприклад, уявимо ситуацію: до вас приїхали близькі родичі з іншого міста (чи країни), з якими ви дуже рідко бачитеся. Замість того щоб друкувати фотографії (вартість яких можу бути і вищою) ви даруєте родичам весільну фотокнигу, яку вони зможуть показати своїм знайомим і в будь-який час освіжити свої спогади про свято 


Подібні оголошення

Вгору