від 7000 грн.

Селфі Дзеркало

Україна, Львів м. Львів

Детальніше про Селфі Дзеркало

Наше розкішне дзеркало Selfie з прекрасним орнаментальним обрамленням ідеально підходить для будь-якої події або особливого випадку, включаючи:
- Весілля ✔️ ♥️
- Випускні вечори ✔️💃🏼
- Різноманітні вечірки ✔️ 🍾
- Корпоративні заходи ✔️🎉
Стильне та сучасне дзеркало Selfie виглядає як справжнє, класичне дзеркало для ваших гостей, тому прекрасно впишеться в будь-яке місце проведення ✅

Ваші гості зможуть побачити своє дзеркальне відображення в повному розмірі у дзеркалі, щоб створити ідеальну фотографію, керувати дзеркалом за допомогою його веселої та інтерактивної технології сенсорного екрану, а потім дозволити вбудованій камері створити свою магію ...

Дзеркало миттєво друкує фотографії, тож ваші гості отримують задоволення від фотографій, які заберуть із собою.

Наш веселий та доброзичливий дзеркальний асистент проведе ваших гостей через весь процес фотографування, щоб ви могли просто розслабитися і насолодитися моментом.

@selfie.dzerkalo обов'язково буде родзинкою та яскравим моментом для будь-якої події чи нагоди, буде годинами розважати гостей та створить блискучі спогади на довгі роки!
Наше розкішне дзеркало Selfie з прекрасним орнаментальним обрамленням ідеально підходить для будь-якої події або особливого випадку, включаючи: - Весілля ✔️ ♥️ - Випускні вечори ✔️💃🏼 - Різноманітні вечірки ✔️ 🍾 - Корпоративні заходи ✔️🎉 Стильне та сучасне дзеркало Selfie виглядає як справжнє, класичне дзеркало для ваших гостей, тому прекрасно впишеться в будь-яке місце проведення ✅ Ваші гості зможуть побачити своє дзеркальне відображення в повному розмірі у дзеркалі, щоб створити ідеальну фотографію, керувати дзеркалом за допомогою його веселої та інтерактивної технології сенсорного екрану, а потім дозволити вбудованій камері створити свою магію ... Дзеркало миттєво друкує фотографії, тож ваші гості отримують задоволення від фотографій, які заберуть із собою. Наш веселий та доброзичливий дзеркальний асистент проведе ваших гостей через весь процес фотографування, щоб ви могли просто розслабитися і насолодитися моментом. @selfie.dzerkalo обов'язково буде родзинкою та яскравим моментом для будь-якої події чи нагоди, буде годинами розважати гостей та створить блискучі спогади на довгі роки!
Послуги
Зв'язок з нами: