від 1500 грн.

Сад/ Garden.Prostir- для Ваших подій❤️

Україна, Львів Україна, с.Хоросно, 18 км від Львова

Детальніше про Сад/ Garden.Prostir- для Ваших подій❤️

Ідеальне місце для вашого святкування❤️
Сад/ Garden Prostir- перша і унікальна локація у стилі Еко- френдлі неподалік Львова, для подій різного формату: весіль, днів народжень, ювілеїв, корпоративів, конференцій, навчань, бізнес-зустрічей, виставків, фотосесій, ворк-шопів.
На локації можливо все, ніяких обмежень для вашої події, багато простору та до дрібниць продумана інфраструктура. Атмосферно, затишно, та чудовий краєвид, який надасть вам відчуття перебування у Саду, далеко від шуму та на свіжому повітрі. 
Особливість закладу в тому, що для своїх клієнтів розробили спеціальну співпрацю- Venue&menu. Це означає, що на локації є своя професійно- обладнана кухня, на якій готує партнер-ресторан, і всі страви для гостей подаються виключно з-під ножа, і приготовлені на місці. А також бездоганне обслуговування вразить всіх. Будь- яке бажання гостей буде виконане зі швидкість світла.
Зал обладнаний системою кондиціонування. При бажання всі вікна у залі можна зняти і ви ще більше таким чином зможете поринути у атмосферу спокою та злиття з природою.
🌿Локація Сад знаходиться в мальовничому місці Event-Park Garden.Prostir - тому, гості можуть гуляти по території всього парку, на якому знаходиться лавандове поле, зони для церемоній, виноградники, а також планується ще багато всього нового і цікавого, за всіма новинами можете спостерігати у соц.мережах. На території є також два котеджі.
Локації- новий формат святкувань, який стає все більш популярним.
І саме у Garden.Prostir Ваше свято пройде ідеально та по-особливому.❤️
Ідеальне місце для вашого святкування❤️ Сад/ Garden Prostir- перша і унікальна локація у стилі Еко- френдлі неподалік Львова, для подій різного формату: весіль, днів народжень, ювілеїв, корпоративів, конференцій, навчань, бізнес-зустрічей, виставків, фотосесій, ворк-шопів. На локації можливо все, ніяких обмежень для вашої події, багато простору та до дрібниць продумана інфраструктура. Атмосферно, затишно, та чудовий краєвид, який надасть вам відчуття перебування у Саду, далеко від шуму та на свіжому повітрі. 
Особливість закладу в тому, що для своїх клієнтів розробили спеціальну співпрацю- Venue&menu. Це означає, що на локації є своя професійно- обладнана кухня, на якій готує партнер-ресторан, і всі страви для гостей подаються виключно з-під ножа, і приготовлені на місці. А також бездоганне обслуговування вразить всіх. Будь- яке бажання гостей буде виконане зі швидкість світла. Зал обладнаний системою кондиціонування. При бажання всі вікна у залі можна зняти і ви ще більше таким чином зможете поринути у атмосферу спокою та злиття з природою. 🌿Локація Сад знаходиться в мальовничому місці Event-Park Garden.Prostir - тому, гості можуть гуляти по території всього парку, на якому знаходиться лавандове поле, зони для церемоній, виноградники, а також планується ще багато всього нового і цікавого, за всіма новинами можете спостерігати у соц.мережах. На території є також два котеджі. Локації- новий формат святкувань, який стає все більш популярним. І саме у Garden.Prostir Ваше свято пройде ідеально та по-особливому.❤️
Зв'язок з нами: