від 1000 грн.

Split

Україна, Львів м.Львів, Міцкевича 6/7

Детальніше про Ресторанний комплекс Split

Бенкетний зал ф’южн-ресторану Split – вишукане та комфортне місце для проведення свята у центрі Львова: весіль, днів народжень, ювілеїв, корпоративів, конференцій, бізнес-зустрічей тощо. З вікон ресторану відкривається неймовірна панорама на центр Львова. Площа ресторану ‒ більше 600 м.кв., зал розрахований на 160 осіб у форматі бенкету та на 300 осіб у форматі фуршету.

Інтер’єр створений в елегантному стилі лофт, який у поєднанні з ексклюзивними дизайнерськими атрибутами створює комфортну атмосферу у закладі. Унікальне професійне світлове та звукове оформлення чудово підлаштується під будь-яку тематику вашого заходу, а вдало продумане зонування та надсучасна медійна система розділить зал на контрастні зони (частини) для вашого святкування: основного столу, кенді-бару, танцполу. Встановлена медійна система дає змогу транслювати відео на 11 плазмових екранах одночасно. Наявність проектора, його зручне розташування та легкість у користуванні дозволить транслювати відео на великому екрані.

Ми пропонуємо понад 15 схем розташування столів на вашому святі. Будь-яке побажання замовника ми беремо до уваги і допоможемо створити унікальну схему розсадки гостей.

Трендова паназіатська кухня в авторській інтерпретації шеф-кухаря закладу Романа Щурка – ще одна перевага ресторанного комплексу Split. Філігранне кулінарне мистецтво шефа поєднувати непоєднувані інгредієнти та смаки додає пікантності і вишуканості кожній страві. Оригінальний дизайнерський посуд і креативна подача замовлення принесе неймовірне естетичне задоволення гурманам. Відкрита кухня ресторану Split – це можливість поспостерігати за цікавим процесом приготування страв та пересвідчитись, що вони зроблені тільки із свіжих та високоякісних продуктів. Якщо вам до вподоби більш традиційне застілля, окрім ексклюзивної японської, китайської та української кухні в стилі ф’южн, ми пропонуємо бенкетно-фуршетне меню і врахуємо усі ваші побажання!

Велике місце для танцполу, зручне розташування музикантів, місце для фотозони, подарунків та квітів – це ще не повний перелік переваг бенкетного залу ф’южн-ресторану Split!
Для замовлення столиків звертайтесь за номером телефону: +38 (032) 3242 22 00.

Ми у соціальних мережах:
www.facebook.com/SplitClub
www.instagram.com/split.lviv
t.me/splitlviv
Послуги
Тип кухні

Split FAQ

1000грн.

Європейська кухня, Українська кухня, Східна кухня, Французька кухня, Китайська кухня

Так

Ні