По домовленості

Проектор професійний EPSON 5200 люмен

Україна, Львів м. Львів, вул. Довженка, 16

Детальніше про Проектор професійний EPSON 5200 люмен

Професійний проектор EPSON PowerLite Pro G6570WU вартістю понад 6000$ та досвідчені спеціалісти - запорука найкращого результату та якісного зображення на вашому заході!
З детальнішими характеристиками проектора можна ознайомитися тут https://fotosale.ua/product_N40248.htm

Екран Elite Screens T120UWH 267x150/16:9 на тринозі.
Характеристики екрану тут
https://elitescreens.com/front/front/productdetail/product/156

Інша фото- та відеотехніка в оренду з цінами - http://rent.redcut.pro

Ідеально підходить для середніх та великих залів для проведення нарад, аудиторій або для проведення культових заходів, весіль, конференцій. G6570WU має 5200 люмен кольорової яскравості та 5200 люмен яскравості білого. Технологія Epson 3LCD гарантує в рівній мірі високу яскравість по білому кольору і колірну яскравість, що забезпечить важливі презентації і будь-який інший демонстрований матеріал яскравими і насиченими кольорами навіть при денному світлі. Функція однорідності кольору дозволить компенсувати нерівномірність кольору на екрані, регулюючи інтенсивність RGB на окремих областях екрану. Новий об'єктив ELPLS07 забезпечує поліпшену фокусування і зменшує відблиски на зображенні, тому що проектуються картинка стає більш чіткою і збалансованою.
Для проектування зображень на увігнуті і опуклі поверхні використовується інноваційна функція корекції - Arc Correction. У EB-G6570WU повністю відсутні обмеження по куту проекції, проектор може бути встановлений під кутом від 0 до 360 °. Ця особливість робить проектор ідеальним для систем інтерактивного статі, або для незвичайних інсталяцій на виставках та інших заходах.
Послуги

Фотографії