Picasso club

Банкетні зали та ресторани на ваше весілля
Україна, Львів
Вул. Зелена, 88
735
від 600 грн.

+380 (93) 109 2097

Детальніше про Picasso club

Клуб «Picasso» - це один з найвідоміших закладів Львова. Зал дозволяє максимально зручно розмістити гостей в будь-якому форматі. Фуршет до 700 чоловік. Банкет до 200 чоловік. В клубі «Picasso» Ви будете почувати себе комфортно і чудово завдяки двом ярусам по периметру залу та унікальній мобільній сцені.

Весілля у «Picasso» робити не тільки можна, але і треба, адже ми допоможемо Вам вирішити організаційні питання швидко і якісно, незалежно від запланованого вами бюджету святкування.

Ми також пропонуємо таку послугу, як захід “під ключ”. Скориставшись орендою нашого залу, ви маєте можливість замовити такі додаткові послуги, як професійні ведучі, ді-джеї, спецефекти, конфеті, холодні фонтани, світлове шоу, фотографи, відеооператори та ін.

Крім того, ми пропонуємо страви європейської, старольвівської кухні, а також традиційні страви і делікатеси української кухні. Гостей обслуговують професійні кухарі, офіціанти та бармени. Є широка коктейльна карта, винна карта, а також великий вибір напоїв на різні смаки.

Організація заходів займає особливе місце в нашому клубі. За допомогою наших професіоналів ви зможете втілити задумане в реальність і провести ваш захід на найвищому рівні.


Кількість місць
Послуги
Тип кухні
Ціна

Подібні оголошення

Вгору