від 800 $

Організація весіль від Анастасії Мишко

Київ Ужгород

Детальніше про Організація весіль від Анастасії Мишко

Вітаю!
Мене звати Анастасія і я займаюся повною організацією весілля, а також координую всі процеси в день Х.
Працюю з перевіреними підрядниками та підбираю для вас саме "тих людей" (ведучих, операторів, декораторів і т.д.), які розділятимуть цінність і бачення вашого свята із вами.

Дуже прості кроки для співпраці зі мною:
1. Перша онлайн або офлайн зустріч.
2. Анкетування пари.
3. Розробляю презентацію концепції весілля і складаю приблизний бюджет.
4. Підписання договору.

Якщо ви хочете брати участь тільки в найприємніших моментах у підготовці (обирати колір паперу для запрошень, ходити в салони в пошуках тої самої сукні, обирати квіти в декорі і улюблену начинку для торту), а всі складні і технічні моменти залишити на когось, то вам однозначно потрібен організатор.

Буду безумовно щасливою створити для вас день, який ви памʼятатимете усе життя!

Також організовую:
- дитячі і дорослі Дні Народження,
- gender reveal party,
- корпоративи.

Організація - це справа мого життя, тому я роблю все в любові, в задовлення і в кайф!

+38(096)843-49-13 Telegram, Viber
Вітаю! Мене звати Анастасія і я займаюся повною організацією весілля, а також координую всі процеси в день Х. Працюю з перевіреними підрядниками та підбираю для вас саме "тих людей" (ведучих, операторів, декораторів і т.д.), які розділятимуть цінність і бачення вашого свята із вами. Дуже прості кроки для співпраці зі мною: 1. Перша онлайн або офлайн зустріч. 2. Анкетування пари. 3. Розробляю презентацію концепції весілля і складаю приблизний бюджет. 4. Підписання договору. Якщо ви хочете брати участь тільки в найприємніших моментах у підготовці (обирати колір паперу для запрошень, ходити в салони в пошуках тої самої сукні, обирати квіти в декорі і улюблену начинку для торту), а всі складні і технічні моменти залишити на когось, то вам однозначно потрібен організатор. Буду безумовно щасливою створити для вас день, який ви памʼятатимете усе життя! Також організовую: - дитячі і дорослі Дні Народження, - gender reveal party, - корпоративи. Організація - це справа мого життя, тому я роблю все в любові, в задовлення і в кайф! +38(096)843-49-13 Telegram, Viber
Ціна
Послуги
Послуги
Зв'язок з нами:

Організація Свят на ваше весілля у вашому місті