від 900 $

Весільний організатор Анастасія Мишко

Київ Ужгород Закарпаття

Детальніше про Весільний організатор Анастасія Мишко

Вітаю!
Мене звати Анастасія і я займаюся організацією весіль "під ключ" в Ужгороді, Закарпатті і Києві.
Створюю повну концепцію свята, надихаючись парою та їх історією кохання. Кожне весілля - індивідуальне!
Працюю з перевіреними підрядниками та підбираю для вас саме "тих людей" (ведучих, операторів, декораторів і т.д.), які розділятимуть цінність і бачення вашого свята із вами.

Дуже прості кроки для співпраці зі мною:
1. Безкоштовна перша онлайн або офлайн зустріч-знайомство.
2. Якщо ви відчуваєте, що між нами стався perfect match, підписуємо договір. На цьому етапі вноситься передплата за послуги організатора 50% від суми.
3. Глибинне обговорення вашого свята. Анкетування пари.
4. Підготовка кошторису свята (важливий момент: вам не потрібно віддавати весь бюджет весілля організатору, ви сплачуєте завдатки напряму підрядникам).
5. Підбір локації, фото, відео, ведучого тощо.
6. Розробка індивідуальної концепції і стилістики весілля.
7. Подальша підготовка за персональним чек-листом.

Розпочато бронювання на 2024 рік.
Обирайте свою дату та пишіть або дзвоніть для особистої зустрічі.

Amazing things will happen!

Твій весільний організатор, Настя
+38(096)843-49-13 Telegram / Viber
Вітаю! Мене звати Анастасія і я займаюся організацією весіль "під ключ" в Ужгороді, Закарпатті і Києві. Створюю повну концепцію свята, надихаючись парою та їх історією кохання. Кожне весілля - індивідуальне! Працюю з перевіреними підрядниками та підбираю для вас саме "тих людей" (ведучих, операторів, декораторів і т.д.), які розділятимуть цінність і бачення вашого свята із вами. Дуже прості кроки для співпраці зі мною: 1. Безкоштовна перша онлайн або офлайн зустріч-знайомство. 2. Якщо ви відчуваєте, що між нами стався perfect match, підписуємо договір. На цьому етапі вноситься передплата за послуги організатора 50% від суми. 3. Глибинне обговорення вашого свята. Анкетування пари. 4. Підготовка кошторису свята (важливий момент: вам не потрібно віддавати весь бюджет весілля організатору, ви сплачуєте завдатки напряму підрядникам). 5. Підбір локації, фото, відео, ведучого тощо. 6. Розробка індивідуальної концепції і стилістики весілля. 7. Подальша підготовка за персональним чек-листом. Розпочато бронювання на 2024 рік. Обирайте свою дату та пишіть або дзвоніть для особистої зустрічі. Amazing things will happen! Твій весільний організатор, Настя +38(096)843-49-13 Telegram / Viber
Ціна
Послуги
Послуги
Зв'язок з нами:

Організація Свят на ваше весілля у вашому місті