від 10000 грн.

Весільний салон OKSANA MUKHA

Київ вул. Липська, 14

Детальніше про Весільний салон OKSANA MUKHA

Серед метушні весільних клопотів кожна наречена замислюється, де придбати весільну сукню ,яка не буде тривіальною - але підкреслить її красу і зробить цей день незабутнім. Коли наречені починають вибирати весільну сукню, вони легко губляться в цій безодні красивих білосніжних суконь. Але це правило не стосується колекції весільних суконь OKSANA MUKHA.
Кожна нова колекція створюється з урахуванням міжнародних тенденцій і регіональних традицій, щоб задовольнити смаки наречених з усього світу. У створенні суконь використовуються відбірні матеріали світових виробників – мережива сhantilly, органза, жаккард, атлас, натуральний шовк, шифон, оригінальні кристали Swarovski.
Кожного року ми представляємо колекції весільних та вечірніх суконь, які нараховують близько 120 моделей. В останні роки ми створюємо вишукані круїзні колекції.
Клієнти бренду отримують «handmade» продукт, виконаний за оригінальним задумом дизайнера, який доступний в будь-якій точці світу в потрібний час.

Бренд OKSANA MUKHA щороку представляє нову колекцію на найбільших світових виставках весільної моди в Європі та США (Barcelona Bridal Fashion Week, European Bridal Fashion (Essen, Germany), Bridal Fashion Warsaw, National bridal market Chicago), а також на тижнях моди – традиційно у Львові (Lviv Fashion Week) та у Відні (MQ Vienna fashion Week).
OKSANA MUKHA розробила понад 80 стилів суконь за 30-річну професійну кар’єру. Її сукні популярні у всьому світі. Існують бутики, що носять цей бренд у багатьох різних країнах, і його нові колекції отримують неабиякі похвали на модних показах по всьому світу.
Будь особлива! Будь унікальна в сукні світового бренду OKSANA MUKHA
Серед метушні весільних клопотів кожна наречена замислюється, де придбати весільну сукню ,яка не буде тривіальною - але підкреслить її красу і зробить цей день незабутнім. Коли наречені починають вибирати весільну сукню, вони легко губляться в цій безодні красивих білосніжних суконь. Але це правило не стосується колекції весільних суконь OKSANA MUKHA. Кожна нова колекція створюється з урахуванням міжнародних тенденцій і регіональних традицій, щоб задовольнити смаки наречених з усього світу. У створенні суконь використовуються відбірні матеріали світових виробників – мережива сhantilly, органза, жаккард, атлас, натуральний шовк, шифон, оригінальні кристали Swarovski. Кожного року ми представляємо колекції весільних та вечірніх суконь, які нараховують близько 120 моделей. В останні роки ми створюємо вишукані круїзні колекції. Клієнти бренду отримують «handmade» продукт, виконаний за оригінальним задумом дизайнера, який доступний в будь-якій точці світу в потрібний час. Бренд OKSANA MUKHA щороку представляє нову колекцію на найбільших світових виставках весільної моди в Європі та США (Barcelona Bridal Fashion Week, European Bridal Fashion (Essen, Germany), Bridal Fashion Warsaw, National bridal market Chicago), а також на тижнях моди – традиційно у Львові (Lviv Fashion Week) та у Відні (MQ Vienna fashion Week). OKSANA MUKHA розробила понад 80 стилів суконь за 30-річну професійну кар’єру. Її сукні популярні у всьому світі. Існують бутики, що носять цей бренд у багатьох різних країнах, і його нові колекції отримують неабиякі похвали на модних показах по всьому світу. Будь особлива! Будь унікальна в сукні світового бренду OKSANA MUKHA
Ціна
Зв'язок з нами: