від 600 $

НЕ лізь БО вб'є

Вінниця Винница, ул Свердлова, 139

Фотографії

Відео

Детальніше про НЕ лізь БО вб'є

Вам набридли однотипні кавер-гурти? Тоді НЕ лізь БО вб'є саме для Вас!

НЕ лізь БО вб’є – це музичний колектив, створений у Вінниці на початку 2010-х років. Свій активний музичний та концертний розвиток гурт розпочав у 2014. Наразі НЕ лізь БО вб’є підкорили музичні майданчики фестивалів та пабів всієї України, від Сум та Дніпра – до Ужгорода та Львова.

У різні роки колектив ставав переможцем та призером таких відомих конкурсів як «Червона рута» (Вінниця), «НеПопсовий сезон від Джем ФМ» (Київ), Koza Music Battle (Тернопіль), Українська пісня (Львів). Окрім того НЕ лізь БО вб’є у різні роки був активним учасником шоу «X-фактор» та відбіркових турів Євробачення Україна.

Наразі репертуар гурту складається як з авторського матеріалу, так і повноцінних каверів на українську та російську музику. Авторський матераіл гурту є в ротації на більшості радіостанцій країни.
Серед інших у нашому репертуарі є кавери на гурти «Ленинград», «Руки вверх», «Мед Хедс», «Верка Сердючка», «Тартак», «Брати Гадюкіни», «Benny Benassi», «5’Nizza», «Марлины», «Mika» та інші.
Вам набридли однотипні кавер-гурти? Тоді НЕ лізь БО вб'є саме для Вас! НЕ лізь БО вб’є – це музичний колектив, створений у Вінниці на початку 2010-х років. Свій активний музичний та концертний розвиток гурт розпочав у 2014. Наразі НЕ лізь БО вб’є підкорили музичні майданчики фестивалів та пабів всієї України, від Сум та Дніпра – до Ужгорода та Львова. У різні роки колектив ставав переможцем та призером таких відомих конкурсів як «Червона рута» (Вінниця), «НеПопсовий сезон від Джем ФМ» (Київ), Koza Music Battle (Тернопіль), Українська пісня (Львів). Окрім того НЕ лізь БО вб’є у різні роки був активним учасником шоу «X-фактор» та відбіркових турів Євробачення Україна. Наразі репертуар гурту складається як з авторського матеріалу, так і повноцінних каверів на українську та російську музику. Авторський матераіл гурту є в ротації на більшості радіостанцій країни. Серед інших у нашому репертуарі є кавери на гурти «Ленинград», «Руки вверх», «Мед Хедс», «Верка Сердючка», «Тартак», «Брати Гадюкіни», «Benny Benassi», «5’Nizza», «Марлины», «Mika» та інші.
Зв'язок з нами: