По домовленості

Mopis Wedding & Event

Львів Ужгород М. Львів, вул. Театральна,16

Детальніше про Mopis Wedding & Event

Організація весілля під ключ в будь-якому куточку світу

Mopis – це понад 10 років досвіду у організацій сімейних подій. Довірте свою мрію команді Mopis і ми перевершимо Ваші очікування:

- створимо унікальну концепцію свята, яка відображатиме історію пари;
- приділимо максимальну увагу до кожної деталі події;
- персоналізуємо програму та наповнення особливого дня;
- проявимо виняткову турботу про Вас та Ваших гостей;
- (вразимо) рівнем професіоналізму та сервісу на кожному етапі підготовки.
Значна частина проектів команди Mopis – це інтернаціональні весілля. Для комфорту наречених у Mopis є англомовні організатор та координатори. В процесі підготовки зважаємо на всі деталі – цінності, культуру, традиції та світогляд пари.
Разом з Mopis підготовка до весілля перетворюється в низку незабутніх подій. 11-річний досвід дозволяє нам пропонувати найкраще та залишати вибір за Вами.
Телефонуйте: 063 200 5 201.

Ваш, Mopis.
Організація весілля під ключ в будь-якому куточку світу Mopis – це понад 10 років досвіду у організацій сімейних подій. Довірте свою мрію команді Mopis і ми перевершимо Ваші очікування: - створимо унікальну концепцію свята, яка відображатиме історію пари; - приділимо максимальну увагу до кожної деталі події; - персоналізуємо програму та наповнення особливого дня; - проявимо виняткову турботу про Вас та Ваших гостей; - (вразимо) рівнем професіоналізму та сервісу на кожному етапі підготовки. Значна частина проектів команди Mopis – це інтернаціональні весілля. Для комфорту наречених у Mopis є англомовні організатор та координатори. В процесі підготовки зважаємо на всі деталі – цінності, культуру, традиції та світогляд пари. Разом з Mopis підготовка до весілля перетворюється в низку незабутніх подій. 11-річний досвід дозволяє нам пропонувати найкраще та залишати вибір за Вами. Телефонуйте: 063 200 5 201. Ваш, Mopis.
Зв'язок з нами:

Нагороди "Mopis Wedding & Event"

Вибір редакції
З нами 5 років