По домовленості

Mopis Decor

Львів Ужгород М. Львів, вул. Шота Руставелі, 30

Детальніше про Mopis Decor

Декор та флористика будь-якого масштабу від Mopis.
Декор від команди Mopis – це про індивідуальність та стиль. Про унікальну концепцію. Про WOW-ефект та неповторність.
Для нашої команди не існує слова “неможливо”. Видозмінити простір. Створити неймовірну атмосферу. Якщо Ви можете уявити це в своїх мріях – нам під силу втілити проект в життя, і зробити його ще кращим.
Кожен етап підготовки оформлення разом з Mopis буде сповнений незабутніх емоцій, завдяки професіоналізму команди.
Спершу ми підготуємо кошторис та презентацію, що відображатиме усі Ваші побажання, наші ідеї та основні зони. Якщо пропозиція декору подобається – підписуємо договір, отримуємо аванс та бронюємо дату.
Далі розпочинається захоплюючий процес створення декорацій:
створюємо концепцію згідно з першими правками;
малюємо ескізи основних зон;
затверджуємо текстиль, посуд та всі деталі;
узгоджуємо фінальні нюанси.

Все для того, щоб Ви і Ваші гості поринули в атмосферу свята, отримуючи справжнє естетичне задоволення.

Працюємо у всіх містах України та за кордоном.
Телефонуйте: 063 200 5 201
​Ваш, Mopis.
Декор та флористика будь-якого масштабу від Mopis. Декор від команди Mopis – це про індивідуальність та стиль. Про унікальну концепцію. Про WOW-ефект та неповторність. Для нашої команди не існує слова “неможливо”. Видозмінити простір. Створити неймовірну атмосферу. Якщо Ви можете уявити це в своїх мріях – нам під силу втілити проект в життя, і зробити його ще кращим. Кожен етап підготовки оформлення разом з Mopis буде сповнений незабутніх емоцій, завдяки професіоналізму команди. Спершу ми підготуємо кошторис та презентацію, що відображатиме усі Ваші побажання, наші ідеї та основні зони. Якщо пропозиція декору подобається – підписуємо договір, отримуємо аванс та бронюємо дату. Далі розпочинається захоплюючий процес створення декорацій: створюємо концепцію згідно з першими правками; малюємо ескізи основних зон; затверджуємо текстиль, посуд та всі деталі; узгоджуємо фінальні нюанси. Все для того, щоб Ви і Ваші гості поринули в атмосферу свята, отримуючи справжнє естетичне задоволення. Працюємо у всіх містах України та за кордоном. Телефонуйте: 063 200 5 201 ​Ваш, Mopis.
Зв'язок з нами:

Нагороди "Mopis Decor"

Вибір редакції
З нами 5 років