По домовленості

Модерн-салон "ОКСІ"

Україна, Львів М.ЛЬВІВ,Проспект Свободи ,29

Детальніше про Модерн-салон "ОКСІ"

У салоні «ОКСІ» представлені весільні, вечірні та дитячі сукні на будь-який смак, від елегантної класики до екстравагантних та ексклюзивних моделей; від пишних повітряних до струменистих силуетів. Бездоганний покрій, висока якість тканин та пошиття, оригінальне оформлення моделей. В кожну сукню вкладено часточку душі . Будь-яка дівчина в нашому салоні може створити свій неповторний стиль і образ нареченої чи випускниці з повним комплектом аксесуарів, а також консультанти салону допоможуть приховати недоліки фігури та підкреслити її достоїнства. Жіночі та романтичні силуети, бездоганні і ідеальні пропорції, професійний крій моделей суконь перетворюють клієнта в платі від «ОКСІ »в казкову принцесу весільної церемонії
Приходьте в модерн-салон «ОКСІ» та скористайтеся порадами наших професійних стилістів. Наші консультанти перетворять примірки на приємне свято і розкажуть Вам про маленькі хитрості і дрібниці при підборі наряду. А також допоможуть підібрати Вашу мрію, яка не затьмарить красу, а підкреслить Вашу індивідуальність.
Модерн-салону «ОКСІ» гарантує Вам святковий настрій та розкішний вигляд у незабутні дні Вашого життя. Приходьте і переконайтесь - МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!
ЗАПРОШУЄМО:
м.Львів, Проспект Свободи, 29
тел. : (032) 272-81-41
моб.: (067)27-98-000
www.okci.com.ua
datsiv@i.ua

Нагороди "Модерн-салон "ОКСІ""

З нами 5 років