Лілія Верес

Виїздна церемонія на ваше весілля
Україна, Львів
956
По домовленості

+380 (67) 852 7941

Детальніше про Лілія Верес

Виїзна церемонія - це як зустріч найближчих людей за одним столом. Ви чуєте милі дитячі історії, казуси, пов'язані з вашим знайомством чи особливим перебігом ваших стосунків... І ця атмосфера поглинає усіх.
Ось, згадали дідуся, який колись бігав з вами у футбол, а тепер він стоїть з паличкою, і його очі горять, бо говорять про НЬОГО. Сестру, яка колись фарбувала вам волосся ( а ви, до речі, хлопець). Кращого друга, з яким ви підпалили копицю сіна, а сьогодні - це галантний дорослий чоловік, який витирає сльозу, бо за ці декілька слів життя пробігло перед його очима.
Ви вперше почули, що наречений, коли побачив вас, то одразу засмутився, бо йому здалося, що на вашому пальці вже є обручка. А наречена - знайшла коробку з заручальним перснем два дні до освідчення...
Виїзна церемонія - це не стандартні, завчені роками фрази, і головними не є слова: "Оголошую вас чоловіком та дружиною". Це часом те, що ви ніколи не говорили близьким через брак часу чи сміливості.
Найцінніше - це сімейна історія, яку колись переглянуть ваші діти, і з трепетом будуть берегти ваші онуки. І всі вони знатимуть, яка могутня сила подарувала їм життя. Ця сила - це ВАШЕ КОХАННЯ. Весілля - це, насамперед, сакральний обряд поєднання двох душ, пам'ятайте про це коли плануєте своє.


Подібні оголошення

Вгору