від 7000 грн.

Координаторка Віолета

Київ м.Київ

Детальніше про Координаторка Віолета

Я весільний координатор і допомагаю парам розслаблятися та насолоджуватися прекрасним днем весілля, а не хвилюватися за декорації, винос торту та збори на загальне фото.

Для вирішення усіх питань під час весілля потрібен саме координатор, не варто «грузити» організаційними питаннями: маму нареченого, боярина, дружку, хрещену - вони теж прийшли відпочити та порадіти за вас.

Основні мої задачі:

Підготовка локації ( декор, розстановка столів, перевірка освітлення);
Контроль таймінгу заходу;

Візьму квіти та поставлю у вазу;
Заберу гроші та сховаю їх для вас;
Зашию одяг гостям після «дикого гопака»;
Зустрічаю гостей до приїзду начерених;
Зустрічаю музикантів, ведучих, шоу програми ;
Зустрічаю торт;
Вирішу форс-мажор;
З'їжджу та докуплю алкоголь під час урочистостей;
Оплачу роботу підрядників наприкінці їх роботи.
Я весільний координатор і допомагаю парам розслаблятися та насолоджуватися прекрасним днем весілля, а не хвилюватися за декорації, винос торту та збори на загальне фото. Для вирішення усіх питань під час весілля потрібен саме координатор, не варто «грузити» організаційними питаннями: маму нареченого, боярина, дружку, хрещену - вони теж прийшли відпочити та порадіти за вас. Основні мої задачі: Підготовка локації ( декор, розстановка столів, перевірка освітлення); Контроль таймінгу заходу; Візьму квіти та поставлю у вазу; Заберу гроші та сховаю їх для вас; Зашию одяг гостям після «дикого гопака»; Зустрічаю гостей до приїзду начерених; Зустрічаю музикантів, ведучих, шоу програми ; Зустрічаю торт; Вирішу форс-мажор; З'їжджу та докуплю алкоголь під час урочистостей; Оплачу роботу підрядників наприкінці їх роботи.
Ціна
Зв'язок з нами: