По домовленості

Кейтерингова компанія Дефіляда

Львів м. Львів, вул. Хмільова, 11

Детальніше про Кейтерингова компанія Дефіляда

Кейтерингова компанія «Дефіляда» дає можливість спробувати провести свято «не так як у всіх» і цим переконати клієнтів експериментувати, пробувати щось нове, оригінальне. Ми не вміємо будувати хмарочоси, ми нічого не тямимо в астрономії, не лікуємо, але про кейтеринг ми знаємо все!!!
Чому варто вибирати Дефіляду?

КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ «ДЕФІЛЯДА» – Команда молодих креативних кухарів, кондитерів, офіціантів, флористів, фотографів та організаторів вечірок. Ми підходимо до реалізації замовлення з індивідуальним підходом до побажань клієнта, креативністю стилістичного оформлення та гарантією якості взятого на себе замовлення. Кожне нове замовлення для нас як виклик.

КЕЙТЕРИНГОВІ ПОСЛУГИ - ми пропонуємо різноманітні формати організації будь-яких святкових міроприємств. Для кожного нашого клієнта у нас є цікава пропозиція. Звертайтесь до нас, ми гарантуємо що Ваш святковий захід пройде відмінно, весело і цікаво.

Формати обслуговування: Фуршет, Банкет, Кава-брейк, Пікнік-барбекю, Фреш-бар, Кенді-бар.
Організація урочистих подій: Корпоративи, Весілля, День народження, Дитячі свята.
Організація харчування: Комплексні обіди, Бізнес-ланчі.
ВІДГУКИ ПО НАС - Ми відкриті для наших клієнтів, тому Ви можете ознайомитись що пишуть про нас в інтернеті, а також передивитись відео наших робіт. Відгуки: Гугл, Фейсбук. Відео: Портфоліо, Ютюб.

КЕЙТЕРИНГ МЕНЮ - Ми робимо акцент на здоровій та корисній їжі та на поєднанні, здавалось би, зовсім не поєднаних смаків. Сьогодні в моді органіка, свіжі трави, овочі. Тенденція до натуралізації та еко-стилю дала можливість втілити вжиття інтерпретовану в сучасність національну кухню.

ОРГАНІЗАЦІЯ КЕЙТЕРИНГОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ - планування, приготування, складання меню, пошук місця святкування, підбір персоналу, доставка інвентарю, подача страв, розважальна програма, аеро-фото та відео-зйомка, прибирання території та інші кейтерингові послуги.
Кейтерингова компанія «Дефіляда» дає можливість спробувати провести свято «не так як у всіх» і цим переконати клієнтів експериментувати, пробувати щось нове, оригінальне. Ми не вміємо будувати хмарочоси, ми нічого не тямимо в астрономії, не лікуємо, але про кейтеринг ми знаємо все!!! Чому варто вибирати Дефіляду? КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ «ДЕФІЛЯДА» – Команда молодих креативних кухарів, кондитерів, офіціантів, флористів, фотографів та організаторів вечірок. Ми підходимо до реалізації замовлення з індивідуальним підходом до побажань клієнта, креативністю стилістичного оформлення та гарантією якості взятого на себе замовлення. Кожне нове замовлення для нас як виклик. КЕЙТЕРИНГОВІ ПОСЛУГИ - ми пропонуємо різноманітні формати організації будь-яких святкових міроприємств. Для кожного нашого клієнта у нас є цікава пропозиція. Звертайтесь до нас, ми гарантуємо що Ваш святковий захід пройде відмінно, весело і цікаво. Формати обслуговування: Фуршет, Банкет, Кава-брейк, Пікнік-барбекю, Фреш-бар, Кенді-бар. Організація урочистих подій: Корпоративи, Весілля, День народження, Дитячі свята. Організація харчування: Комплексні обіди, Бізнес-ланчі. ВІДГУКИ ПО НАС - Ми відкриті для наших клієнтів, тому Ви можете ознайомитись що пишуть про нас в інтернеті, а також передивитись відео наших робіт. Відгуки: Гугл, Фейсбук. Відео: Портфоліо, Ютюб. КЕЙТЕРИНГ МЕНЮ - Ми робимо акцент на здоровій та корисній їжі та на поєднанні, здавалось би, зовсім не поєднаних смаків. Сьогодні в моді органіка, свіжі трави, овочі. Тенденція до натуралізації та еко-стилю дала можливість втілити вжиття інтерпретовану в сучасність національну кухню. ОРГАНІЗАЦІЯ КЕЙТЕРИНГОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ - планування, приготування, складання меню, пошук місця святкування, підбір персоналу, доставка інвентарю, подача страв, розважальна програма, аеро-фото та відео-зйомка, прибирання території та інші кейтерингові послуги.
Послуги
Послуги
Зв'язок з нами: