від 2000 $

Кавер група LEO CITY

Львів Івано-Франківськ Київ Луцьк Рівне Тернопіль Ужгород Хмельницький

Детальніше про Кавер група LEO CITY

Leo City – ТОП кавер група України, яка вже 10 років є частиною найяскравіших різноманітних подій в різних куточках України. Група з бездоганною репутацією. Група яка є взірцем та еталоном якості!

Популярні пісні, ефектне шоу, якісне звучання, неповторні голоси – все це Leo City! Ви точно не залишитесь байдужими!

Хочете потішити гостей Вашого свята чимось незвичайним? Урізноманітнити вечір якісною музикою у живому виконанні? Шоу-програма групи Leo City приємно вразить навіть найвибагливіших слухачів та глядачів, і допоможе зробити Ваше свято незабутнім!

Leo City – колектив професіоналів. Зіграний протягом багатьох років, та здатний запалити та задовільнити публіку своїм феєричним виступом. Гурт з абсолютно різноплановим великим репертуаром, в якому знайдуться найактуальніші українські та зарубіжні сучасні хіти, та народна музика.

Замовлення гурту Leo City на Ваше весілля, ДН або інше міроприємство надовго залишить слід у пам’яті гостей і стане приємним спогадом, напряму пов’язаним з вашим святом!

Тільки найкращі кавери у Вас на святі та найпрофесійніше їх виконання!
Leo City – ТОП кавер група України, яка вже 10 років є частиною найяскравіших різноманітних подій в різних куточках України. Група з бездоганною репутацією. Група яка є взірцем та еталоном якості! Популярні пісні, ефектне шоу, якісне звучання, неповторні голоси – все це Leo City! Ви точно не залишитесь байдужими! Хочете потішити гостей Вашого свята чимось незвичайним? Урізноманітнити вечір якісною музикою у живому виконанні? Шоу-програма групи Leo City приємно вразить навіть найвибагливіших слухачів та глядачів, і допоможе зробити Ваше свято незабутнім! Leo City – колектив професіоналів. Зіграний протягом багатьох років, та здатний запалити та задовільнити публіку своїм феєричним виступом. Гурт з абсолютно різноплановим великим репертуаром, в якому знайдуться найактуальніші українські та зарубіжні сучасні хіти, та народна музика. Замовлення гурту Leo City на Ваше весілля, ДН або інше міроприємство надовго залишить слід у пам’яті гостей і стане приємним спогадом, напряму пов’язаним з вашим святом! Тільки найкращі кавери у Вас на святі та найпрофесійніше їх виконання!
Стиль музики
Ціна
Послуги
Зв'язок з нами:

Кавер група LEO CITY FAQ

2000$

Нагороди "Кавер група LEO CITY"

Вибір редакції
З нами 5 років