від 2000 $

Кавер група LEO CITY

Україна, Львів

Детальніше про Кавер група LEO CITY

Leo City band – ТОП кавер група України, виступ якої прикрасить будь-яке свято!

Популярні пісні, ефектне шоу, приголомшлива музика, запам’ятовуючі голоси – все це група Leo City!

Ви хочете здивувати гостей Вашого свята чимось незвичайним? Урізноманітнити вечір дивовижною музикою у живому виконанні? Шоу-програма групи Leo City приємно вразить навіть найвибагливіших слухачів і глядачів. Жива музика на весілля, ювілей, річницю і будь-яке інше свято – ось те, що допоможе зробити Ваше свято незабутнім!

Leo City – група з абсолютно різноплановим репертуаром. В арсеналі знайдуться найактуальніші сучасні хіти, рок, поп-музика, ретро. Лео Сіті виконують як зарубіжні, так і українські та російські хіти, розкриваючи їх у новому звучанні, в тенденціях сучасного часу, при цьому музика залишається впізнаваною і, більше того, зрозумілою, як молодому, так і старшому поколінню! Тільки хітові пісні з репертуару John Newman, Fergie, Daft Punk, Meghan Trainor, Coldplay, AC/DC, The Weeknd, Maroon 5, Tina Turner, The Hardkiss, Скрябін, Брати Гадюкіни, ТІК, Океан Ельзи, Дзідзьо, Мед-Хедс, Тіна Кароль та інших виконавців.

Leo City – це невичерпний фонтан емоцій і вражень! Жива музика, приголомшливий вокал – Ви точно не залишитесь байдужими!

Група Leo City – сформований колектив професіоналів, який не перший рік запалює та задовільняє публіку своїми феєричними виступами. Замовлення артистів музикантів Leo City на Ваше весілля або інше свято надовго залишить слід у пам’яті гостей і стане приємним спогадом, напряму пов’язаним з вашим святом!

Наші постійні підрядники з Sound & Light City готові надати професійне звукове та світлове обладнання для Вашого свята!

Хочете зробити Ваше свято ще більш незабутнім завдяки живій музиці і вибираєте з кращих кавер груп в Україні? Leo City – те, що потрібно!
Тільки найкращі кавери у Вас на святі та найпрофесійніше їх виконання!

Працюємо по всій Україні, та за її межами.
Leo City band – ТОП кавер група України, виступ якої прикрасить будь-яке свято! Популярні пісні, ефектне шоу, приголомшлива музика, запам’ятовуючі голоси – все це група Leo City! Ви хочете здивувати гостей Вашого свята чимось незвичайним? Урізноманітнити вечір дивовижною музикою у живому виконанні? Шоу-програма групи Leo City приємно вразить навіть найвибагливіших слухачів і глядачів. Жива музика на весілля, ювілей, річницю і будь-яке інше свято – ось те, що допоможе зробити Ваше свято незабутнім! Leo City – група з абсолютно різноплановим репертуаром. В арсеналі знайдуться найактуальніші сучасні хіти, рок, поп-музика, ретро. Лео Сіті виконують як зарубіжні, так і українські та російські хіти, розкриваючи їх у новому звучанні, в тенденціях сучасного часу, при цьому музика залишається впізнаваною і, більше того, зрозумілою, як молодому, так і старшому поколінню! Тільки хітові пісні з репертуару John Newman, Fergie, Daft Punk, Meghan Trainor, Coldplay, AC/DC, The Weeknd, Maroon 5, Tina Turner, The Hardkiss, Скрябін, Брати Гадюкіни, ТІК, Океан Ельзи, Дзідзьо, Мед-Хедс, Тіна Кароль та інших виконавців. Leo City – це невичерпний фонтан емоцій і вражень! Жива музика, приголомшливий вокал – Ви точно не залишитесь байдужими! Група Leo City – сформований колектив професіоналів, який не перший рік запалює та задовільняє публіку своїми феєричними виступами. Замовлення артистів музикантів Leo City на Ваше весілля або інше свято надовго залишить слід у пам’яті гостей і стане приємним спогадом, напряму пов’язаним з вашим святом! Наші постійні підрядники з Sound & Light City готові надати професійне звукове та світлове обладнання для Вашого свята! Хочете зробити Ваше свято ще більш незабутнім завдяки живій музиці і вибираєте з кращих кавер груп в Україні? Leo City – те, що потрібно! Тільки найкращі кавери у Вас на святі та найпрофесійніше їх виконання! Працюємо по всій Україні, та за її межами.
Стиль музики
Ціна
Послуги

Кавер група LEO CITY FAQ

2000$

Нагороди "Кавер група LEO CITY"

Вибір редакції
З нами 5 років