Кавер група "Комікси"

Музичні Гурти на ваше весілля
Україна, Київ
м.Київ
191
від 50 грн.

+380 (93) 926 3147
+380 (50) 183 7637

Детальніше про Кавер група "Комікси"

Вітаємо Вас! Група «Комікси» - це музичний колектив нової формації, виконуючий світові і сучасні хіти вітчизняної, і зарубіжної естради, в своїх індивідуальних аранжуваннях, при цьому музика залишається впізнаваною і цікавою, як молодому, так і старшому поколінню.
Всі учасники групи, володіють значним сценічним досвідом, і вищою музичною освітою. Колектив виступає виключно в живу, використовує тільки професійні музичні інструменти, для того, щоб створити якісне звучання.
Група «Комікси» - це молодий, енергійний колектив, який ідеально підійде для будь-якого типу вечірок - починаючи від Дня Народження, весілля, закінчуючи великими, грандіозними заходами!
«Комікси» - це колектив, який змусить Вас забути про всі проблеми і турботи - молодь зануриться в світ драйву та позитиву, а дорослі відчують себе молодими і безтурботними! Репертуар гурту дуже різноманітний: починаючи від гарячих 80-х у власних обробках, закінчуючи сучасними хітами. Тому ми зможемо розважити публіку будь-якої вікової категорії та підібрати репертуар для будь-якої тематичної вечірки!
Завжди раді спілкуванню з вами)
https://youtu.be/lQADu5V1x5M


Стиль музики
Ціна
Послуги

Подібні оголошення

Вгору