Гурт "Забава"

Gold
Музичні Гурти на ваше весілля
Україна, Львів
м Львів-Винники вул Івана Франка 81
304
від 15000 грн.

+380 (63) 321 0787

Детальніше про Гурт "Забава"

Бренд “ZABAVA GROUP” – це досвідчена музична команда, до складу якої входять музиканти-професіонали з вищою музичною освітою та багаторічним досвідом роботи, як на теренах України, так і за її межами! Команда бренду веде активну діяльність у сфері надання послуг: музичного оформлення весілль, ювілеїв, випускних вечорів, програми ведучого та організації свята, DJ, послуги студії звукозапису, концертні виступи, прокат звуку та світлового обладнання а також блогерська рубрика.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС ?
Замовивши послуги нашого бренду, Ви отримаєте шалений драйв та енергетику від нашого гурту! Наш досвід і професіоналізм дозволить Вам повністю відпочити і сповна насолодитися Вашим святом! Звучання “живих” інструментів не залишить нікого байдужим! Проведемо Ваше свято цензурним розмовним жанром та сучасними конкурсами, флеш-мобами – українською, польською та англійською мовами!
Широкий спектр різноманітного репертуару народних пісень, світових хітів 80-х, та сучасних хітів сьогодення – українською, англійською, польською, італійською мовами! Якісна інструментальна музика саксофону, акордеону та гітари.


Стиль музики
Ціна
Послуги

Подібні оголошення

Вгору