Велике Весілля

Весільні Агенції на ваше весілля
Україна, Київ
Україна, Київ, Пл. Солом'янськая 2, 803 А
760
від 1000 $

Event Agency "Велике Весілля"

+380 (67) 800 0491

Детальніше про Event Agency "Велике Весілля"

Ми з обережністю і відповідальністю підбираємо кожну деталь, наші рішення базуються на ідеях про масштаб, колір, місце, ціни і тим, як поєднати усі ці складові в одне ціле. Взаємодія всіх цих елементів – ключова умова для неперевешної концепції і наповнення саме Вашого весільного дня.
Ми знаходимося на зв'язку з Вами 24 години на добу. Для нас важливий, Ваш комфорт. Ми постійно вдосконалюємось, думаємо і втілюємо в реальність нові ідеї для Вашого весілля.

Наша робота починається з Ваших бажань, пошуку цікавих і нестандартних рішень саме для Вашого весілля і закінчується, передачею фотографій та фільму вже після весілля.
Розробка концепції оформлення весілля.

Для Вас, ми розробимо найкрасивіший декор та композиції. Завдяки власній майстерні, ми реалізуємо абсолютно всі Ваші побажання! В нашій команді неймовірно талановиті люди, які мріють зробити Ваше весілля незабутнім та неповторим!

НАША АГЕНЦІЯ МАЄ ВЛАСНУ МАЙСТЕРНЮ ДЕКОРУ, ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ПРЕКРАСНІ ФЛОРИСТИ-ДЕКОРАТОРИ. САМЕ ВОНИ МОЖУТЬ СТВОРИТИ БУДЬ-ЯКУ КВІТКОВУ КОМПОЗИЦІЮ, ПРО ЯКУ ВИ МРІЄТЕ. ГАРАНТУЄМО ДОТРИМАННЯ ЧІТКОЇ ЕСТЕТИКИ ТА ТЕРМІНІВ У ВИКОНАННІ.


Ціна

Подібні оголошення

Вгору