Дизайн-студія Оксани Полонець

Весільні Сукні на ваше весілля
Україна, Київ
м.Київ, вул.Хорива, 39-41, оф.84
927
від 5000 грн.

+380 (97) 988 3838

Детальніше про Дизайн-студія Оксани Полонець

Оксана Полонець - успішний та амбіційний український дизайнер, бренд якої стрімко знайшов визнання не тільки в Україні, а й за її межами. Її роботи - це одяг в українському стилі, від повсякденного до весільного, а кожне творіння – це мікс неповторності комфорту та краси. Головний меседж дизайнера – підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим та на будь-яку пору року. Тому, вона ніколи не зраджує своїм принципам і завжди чудово поєднує старовинні орнаменти із сучасними трендами.
Наша студія – це коллектив майстрів, які вміло поєднують сучасні тренди зі старовинними орнаментами. Ми створюємо не просто святковий стильний образ, а й наповнюємо його особливим змістом. Його несе вся наша продукція, яка є авторською розробкою.
У нас Ви можете придбати вишукані вечірні та весільні вишиті сукні, сукні для випускного балу, повсякденний діловий одяг з вишивкою. Також в нашій студії Ви зможете підібрати прекрасні аксесуари (штучні квіти ручної роботи, сумочки, фату та багато іншого). Але крім того, є можливість купити не лише готовий вишитий одяг, а й замовити індивідуальне вбрання, в якому Ви будете виглядати незрівнянно на будь-якому заході.


Товар та послуги
Ціна

Подібні оголошення

Вгору