По домовленості

CLÉVENT wedding and event

Львів Водогінна 2, офіс 216

Детальніше про CLÉVENT wedding and event

Організація класичних, концептуальних та режисерських весіль.
Наші пари - це ЗАКОХАНІ люди, для яких весілля - омріяний, особливий день. День, в який хочеться отримати особливі емоції, мрію, здивування…
Банальні застілля- точно не для них.

Наші задачі як організаторів:

Створити комфортні умови, зняти організаційні задачі, придумати і ідеально втілити в життя унікальну концепцію вашого весілля.

Над весіллям працює велика команда менеджерів, івент-режисер, режисер-постановник, дизайнери, художник по світлу, художник по костюмах.

Ми створимо таке весілля, яке перевершить навіть ваші мрії та через роки стане улюбленим фільмом і неймовірною згадкою.

Запрошуємо на попередню консультацію до нашого затишного офісу, щоб обговорити всі деталі.
Організація класичних, концептуальних та режисерських весіль. Наші пари - це ЗАКОХАНІ люди, для яких весілля - омріяний, особливий день. День, в який хочеться отримати особливі емоції, мрію, здивування… Банальні застілля- точно не для них. Наші задачі як організаторів: Створити комфортні умови, зняти організаційні задачі, придумати і ідеально втілити в життя унікальну концепцію вашого весілля. Над весіллям працює велика команда менеджерів, івент-режисер, режисер-постановник, дизайнери, художник по світлу, художник по костюмах. Ми створимо таке весілля, яке перевершить навіть ваші мрії та через роки стане улюбленим фільмом і неймовірною згадкою. Запрошуємо на попередню консультацію до нашого затишного офісу, щоб обговорити всі деталі.
Ціна
Зв'язок з нами:

CLÉVENT wedding and event FAQ

1000$