Бухта Вікінгів

Банкетні зали та ресторани на ваше весілля
Україна, Львів
с.Старе Село вул. Лісова, 14
42963
від 270 $

Готельно-відпочинковий комплекс "Бухта Вікінгів"

+380 (67) 299 2995

Детальніше про Готельно-відпочинковий комплекс "Бухта Вікінгів"

Ми пропонуємо Вам всі умови: живописне місце в Україні, де поєднуються унікальна природа.

Тепер святкування весіль, ювілеїв, днів народжень та корпоративних заходів пройде на вищому рівні, а важливі миті Вашого життя будуть незабутніми, адже банкетний зал "Бухта Вікінгів" створить для Вас незабутнє свято. Елегантність інтер'єру, сучасний дизайн, легкість ліній і форм, шарм і вишуканість з'єдналися для створення кращого свята для Вас в банкетному залі "Бухта Вікінгів" в улюбленому місті Львів’ян.
 
Банкет в ресторані тепер може стати реальністю, а не лише Вашою мрією. "Бухта Вікінгів" надасть Вам кращий банкетний зал, а також швидку оренду залу для весілля. Швидкий спосіб забути життєву метушню і потрапити в казку і світ елегантності і стилю завдяки красивому інтер'єру, кращому дизайну і найсмачнішою кухні від кращого банкетного залу "Бухта Вікінгів" у Львові.   
 
Після святкового банкету всім гостям захочеться відпочити, але не їхати ж додому на ніч, дивлячись, тим більше хто захоче пропустити другий день весілля і самий завзяті конкурси?! Для цього в «Бухті Вікінгів» є відмінні комфортабельні котеджі і номери в готелі ****, де зможете розміститися Ви і Ваші гості. Якщо Ви залишитеся в «Бухті Вікінгів» після весілля на медовий місяць, то не розчаруєтеся. У нас є всі умови відпочинку для молодят.
 
 Межі можливого визначаються тільки кордонами Вашої фантазії. Ми молоді, легкі на підйом, згодні на несподівані пропозиції. Ми знаємо багато способів, як зробити свято незабутнім, і завжди раді ідеям наших гостей.


Нагороди Готельно-відпочинковий комплекс "Бухта Вікінгів"


Подібні оголошення

Вгору