від 400 $

Весільний салон "OKSANA MUKHA"

Львів м.Львів, вул. Беринди, 3

Детальніше про Весільний салон "OKSANA MUKHA"

Весільні сукні від всесвітньо відомого дизайнера Оксани Мухи - це бездоганна якість та дизайн, що здобули визання та прихильність наречених по всьому світу. Наші весільні і вечірні сукні виготовляються з ретельно відібраних якісних тканин європейських виробників (натуральний шовк, тафта, органза і сатин). Сукні декоруються вручну складними візерунками бісеру, кристалами Swarovski, італійським склом і японським склярусом.
Колекція суконь від "OKSANA MUKHA" складається з суконь pret-a-porter, deluxe і privee та elegance, які продаються в Європі, Азії, Африці, Австралії та США.
Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашими весільними та вечірними колекціями і увійти до світу творчості Оксани Мухи.
Також в нашій дизайн студії Ви зможете замовити пошиття суконь для маленьких принцес.
Весільні сукні від всесвітньо відомого дизайнера Оксани Мухи - це бездоганна якість та дизайн, що здобули визання та прихильність наречених по всьому світу. Наші весільні і вечірні сукні виготовляються з ретельно відібраних якісних тканин європейських виробників (натуральний шовк, тафта, органза і сатин). Сукні декоруються вручну складними візерунками бісеру, кристалами Swarovski, італійським склом і японським склярусом. Колекція суконь від "OKSANA MUKHA" складається з суконь pret-a-porter, deluxe і privee та elegance, які продаються в Європі, Азії, Африці, Австралії та США. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашими весільними та вечірними колекціями і увійти до світу творчості Оксани Мухи. Також в нашій дизайн студії Ви зможете замовити пошиття суконь для маленьких принцес.
Товар та послуги
Ціна
Зв'язок з нами:

Весільний салон "OKSANA MUKHA" FAQ

400$

Нагороди "Весільний салон "OKSANA MUKHA""

З нами 5 років