Бенкетний зал «Кворум»

Банкетні зали та ресторани на ваше весілля
Україна, Львів
м.Львів вул.Землеробна, 24
1617
По домовленості

+380 (68) 767 77 54
+380 (93) 658 88 82

Детальніше про Бенкетний зал «Кворум»

Весілля у Львові у бенкетному залі «Кворум»  — це високий рівень обслуговування, смачні частування, жива музика і справжня галицька гостинність!
Ви будете приємно вражені, адже неподалік від ринку «Південний» ?тепер є справжній райський куточок для ідеального святкування особливих подій. 
Бажаєте організувати весілля у Львові, але хочете святкувати на природі? Це можливо у бенкетному залі «Кворум», адже він оточений пишним садом, тут багато місця для прогулянок, а молоді ялиці і туї будуть освіжати святкову атмосферу Вашого свята. 
Індивідуальний підхід бенкетного залу «Кворум» —  це Ваша свобода вибору. Меню весілля? складається за Вашими особистими побажаннями: лише найкращі, замовлені Вами страви зможуть передати Вашу особливу повагу до гостей весілля. 
У зі смаком декорованому бенкетному залі «Кворум» зможе комфортно розміститись 250 гостей, а на літньому критому майданчику можна буде відпочити, споглядаючи красивий доглянутий садок. Велика площа танцювального майданчика дозволить Вашим гостям розгулятись та чудово забавитись під живу музику, яку можна замовити просто у бенкетному залі «Кворум». Талановиті весільні декоратори підготують оздоблення залу згідно Ваших побажань, а чарівна весільна арка буде додавати особливої нотки елегантної урочистості на Вашому весіллі. 
Після святкового столу пасують не лише танці, але й прогулянки на свіжому повітрі. 
На території є парковка.
Весілля на природі у Львові, не виїжджаючи за місто —  це  «Кворум».


Подібні оголошення

Вгору