от 7000 грн.

Світлове і лазерне шоу на свято

Украина, Винниця Винница, проспект Коцюбинского, 20

Подробнее о Світлове і лазерне шоу на свято

Світлове шоу Magik на весільне свято у Вінниці гідний подарунок молодятам і яскрава шоу програма для гостей на ваше святкове застілля. На величезному екрані в променях світла з'являються знайомі вам абриси і сілети: локації і люди - друзі нареченого і нареченої, які розповідають нам про знайомство, першої зустрічі молодят, ваших подорожі та пригоди. Малювання світловими променями - унікальний фільм, який створюється художником безпосередньо на банкеті. Ви і ваші гості станете першими поціновувачами і глядачі цього перформансу, який народжується під улюблену музику зараз.
  Промені лазера висвітлять небо і разом з сонячними зайчиками заплутаються в розкішних волоссі нареченої, зустрічаючи світанок. Поруч з красунею високий і стрункий хлопець - її коханий. Такий початок світлового мультфільму, переносить нас в Єгипет, де проходила зустріч майбутніх молодят.
  Історія їхнього знайомства розвивається в наступних картинах: перед нами Руслана і Сергій, які граціозно пірнають з палуби яхти, грають з дельфінами, п'ють вино в затишному ресторанчику на вечірньому узбережжі.
 
  Художнє видовище малювання світлом триває близько чверті години і за цей час глядач встигає разом з героями весільного роману перенестися в міста і країни їх подорожі, насолодитися улюбленою музикою і граціозністю світлових силуетів, ліній і знаків, що застосовуються художником в світловий графіку. У фіналі виступу виходить чудовий подарунок від батьків і друзів, вони завершують малюнок своїми акцентами.
  За допомогою картин, що світяться і ваших спогадів можна приготувати сюрприз і на святкування ситцевого весілля - 1 рік, перший рік спільного життя, срібний або золотий ювілей, будь-яку пам'ятну для вас дату або подію, пов'язану з урочистістю вашого одруження.
  Event студія святкових подій Magik організовує виступ на святі художника зі світловим шоу по всій Україні і в вашому місті Вінниці чи Києві, Рівному, Одесі чи Львові. Ми приїдемо в Хмельницький і Чернівці, Луцьк чи Тернопіль, Івано-Франківськ та Луцьк чи Полтаву, Дніпро або Запороье, Херсон або Миколаїв.
Услуги

Світлове і лазерне шоу на свято FAQ

7000грн.

Фотографии

Видео