от 5500 грн.

пісочна анімація вінниця шоу на свято

Украина, Винниця Винница, проспект Коцюбинского, 20

Подробнее о пісочна анімація вінниця шоу на свято

Пісочна анімація на вашому весіллі – це реально круто. Зібрались гості: друзі, родина, сім’я. Все йде саме так як ви і уявляли: посмішки, квіти, музика і ви величні, піднесені та святкові… Весілля – це вже свято, свято емоцій, відчуттів, кохання і приємні сюрпризи увесь день продовжуються.
Впродовж 15 хвилин художник малює піском і руками без інструментів найприємніші моменти життя наречених, які близькі його серцю. Картини постають перед гостями свята на величезному екрані в реальному часі,- це захоплює і вражає навіть найвибагливіших глядачів. У цей час лунають поетичні рядки приємна музика.
Як ви збираєтесь привітати кохану людину?
Дарунком має стати приємність, яка створить незабутні відчуття і залишить атмосферу радості. Погодьтесь, що в житті найприємніші ті моменти і дні, які ми провели в колі коханих із усмішкою на вустах і радістю в серці.
Картини піском - це цікавий різновид графіки, який набуває популярності. Пісочна анімація- це фільм , що складається із окремих малюнків, які переходять з одного в інший , розвиваючи сюжет. Замовте художнику фільм "Наші приємні моменти" і зробіть свято коханій. Будьте оригінальні! Пісочна анімація - це гарнийспосіб розкрити свої почуття коханому, зробити зізнання чи запропонувати руку і серце, це крутий спосіб відсвяткувати річницю знайомства чи прикрасити романтичну вечерю на двох.
Ми виставимо проектор в ресторані, спроектувавши зображення на екран, на стіну найближчого будинку, якщо ви робитимете зізнання на даху, виведемо картинку на лед екран у кавярні, великий монітор на вулиці міста. де ви будете гуляти.
.Ми втілюємо в життя ваші мрії, реалізовуємо ваші бажання і допомагаємо стати зрозумілими завдяки мистецтву.
Услуги

пісочна анімація вінниця шоу на свято FAQ

5500грн.