Viktorion Records Studio

Фотограф на весілля
Україна, Івано-Франківськ
1531
По домовленості

+380 (67) 342 9930
+380 (99) 633 4606

Детальніше про Viktorion Records Studio

Ми збережемо Ваші миттєвості назавжди...
Наші роботи по відео та фотозйомці Ви можете побачити на цьому сайті в розділі "Відеооператор" м. Івано-Франківськ, статус "VIP"
Роблячи вибір у "Viktorion Records Studio", ви отримуєте якість, професіоналізм, і найголовніше - прекрасну пам'ять на все життя!Ми надаємо комплекс послуг з професійної відео та фото зйомки. Команда студії - це досвідчені фахівці з досвідом роботи, які здатні творити...Ми працюємо в різних напрямах: - зйомка весіль,ювілеїв, випускних вечорів та інших урочистих подій.Ми зможемо відзняти справжнє шоу, перетворивши Ваше свято в мюзікл, гостросюжетну драму з хепі-ендом… чи створити романтичну класику. У будь-якому випадку Вас очікують по справжньому дружні та розкуті стосунки на «знімальному майданчику» та креативні, живі кадри.Отож до зустрічі на Вашому святі !!!
 
Нашим замовникам пропонуємо такi послуги: - постановочне вiдео- вiдеозйомка за сценарiєм- репортажна зйомка- весiльнi клiпи та ролики- монтаж домашнього вiдео- вiдеозапрошення- зйомка заходiв за межами областi- перезапис на DVD- тиражування- оцифровка вашого відео- фотосесii на вулицi- художнє фото- репортажне фото- постановочна фотографiя- розробка слайд-шоу- виготовлення альбомiв, весiльних книг (wedding book)


Ціна

Подібні оголошення

Вгору