По домовленості

Весілля у ТК "Буковель"

Івано-Франківськ

Детальніше про Весілля у ТК "Буковель"

Для тих, хто бажає мати неповторне, незабутнє і просто найпрекрасніше весілля в світі, пропонуємо відсвяткувати цей чудовий день у ТК «Буковель».

Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, сучасний комфорт, затишок і бездоганне обслуговування чекають Вас і гостей Вашого весілля.
Усе буде продумано до найменших дрібниць. Адже ми надаємо як окремі весільні послуги, так і повністю влаштуємо святкування «під ключ»:
- транспортні послуги;
- поселення гостей у готель;
- урочиста весільна церемонія на вершині гори;
- музичний супровід і організація розважальної шоу-програми;
-вишукане флористичне оформлення банкетного залу і транспорту;
- Феєрверк;
- підбір страв для банкетного меню;
- весільний торт, шоколадний фонтан та інші солодощі;
- сніданок у «похмільний ранок».
На Ваш вибір представлені декілька залів для банкету :
- просторе кафе «Bugi.L» (до 120 гостей);
- елегантний ресторан «Lucky Bull» (до 120 осіб);
- стильний гриль–бар «FreeStyle» (до 80 гостей);
- справжня українська корчма «Фільварок» (до 60 осіб).

Святкуючи на Буковелі, найприємніші спогади про день Вашого весілля залишаться не лише у Вас, а й у всіх гостей, які ще довго із захопленням говоритимуть про прекрасне святкування…


Телефонуйте, і ми влаштуємо Вам справжнє свято:
+38 050 433 06 20
Для тих, хто бажає мати неповторне, незабутнє і просто найпрекрасніше весілля в світі, пропонуємо відсвяткувати цей чудовий день у ТК «Буковель». Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, сучасний комфорт, затишок і бездоганне обслуговування чекають Вас і гостей Вашого весілля. Усе буде продумано до найменших дрібниць. Адже ми надаємо як окремі весільні послуги, так і повністю влаштуємо святкування «під ключ»: - транспортні послуги; - поселення гостей у готель; - урочиста весільна церемонія на вершині гори; - музичний супровід і організація розважальної шоу-програми; -вишукане флористичне оформлення банкетного залу і транспорту; - Феєрверк; - підбір страв для банкетного меню; - весільний торт, шоколадний фонтан та інші солодощі; - сніданок у «похмільний ранок». На Ваш вибір представлені декілька залів для банкету : - просторе кафе «Bugi.L» (до 120 гостей); - елегантний ресторан «Lucky Bull» (до 120 осіб); - стильний гриль–бар «FreeStyle» (до 80 гостей); - справжня українська корчма «Фільварок» (до 60 осіб). Святкуючи на Буковелі, найприємніші спогади про день Вашого весілля залишаться не лише у Вас, а й у всіх гостей, які ще довго із захопленням говоритимуть про прекрасне святкування… Телефонуйте, і ми влаштуємо Вам справжнє свято: +38 050 433 06 20
Зв'язок з нами:

Нагороди "Весілля у ТК "Буковель""

З нами 5 років

Організація Свят на ваше весілля у вашому місті