від 8000 грн.

Velvet Studio

Тернопіль Львів Хмельницький тернопіль

Фотографії

Детальніше про Velvet Studio

Ексклюзивне, весільне відео та фото! Адже це єдине що залишиться з вами на довгі роки! Відеозйомка урочистих подій, дні народження, корпоративи, ВЕСІЛЛЯ, love STORY,
Відео-кліпи 2 - 3 камери
Аерозйомка
Спеціалізуємось на різноманітних заходах, від весіль та корпоративних заходів до та фотосесій. Ми вміємо зафіксувати кожен особливий момент з неперевершеною увагою до деталей.

Пропонуємо послуги:
1. Відеозйомка:
2. Весілля, дні народження, ювілеї, корпоративи
3. Рекламні ролики, презентації
4. Випускні, дитячі свята
5. Love story, сімейна зйомка
6. А також багато інших видів і жанрів зйомки

Фотозйомка:
1. Портретна, студійна зйомка
2. Репортажна зйомка
3. Фотосесії в будь-якому місці
4. предметна зйомка
5. Фотокниги, календарі

Наші переваги:
1. Досвід роботи більше 10 років
2. love STORY, 1 -2 камери в ПОДАРУНОК!
3. Творчий підхід до кожної зйомки,
4. Висока якість фото та ВІДЕО FULL HD, 4K, запис звуку на професійні мікрофони neumann та топові конвертори audient - Burr-Brown.
5. Доступні ціни

Звертайтесь, і ми з радістю збережемо ваші найкращі моменти на фото та відео!
Ексклюзивне, весільне відео та фото! Адже це єдине що залишиться з вами на довгі роки! Відеозйомка урочистих подій, дні народження, корпоративи, ВЕСІЛЛЯ, love STORY, Відео-кліпи 2 - 3 камери Аерозйомка Спеціалізуємось на різноманітних заходах, від весіль та корпоративних заходів до та фотосесій. Ми вміємо зафіксувати кожен особливий момент з неперевершеною увагою до деталей. Пропонуємо послуги: 1. Відеозйомка: 2. Весілля, дні народження, ювілеї, корпоративи 3. Рекламні ролики, презентації 4. Випускні, дитячі свята 5. Love story, сімейна зйомка 6. А також багато інших видів і жанрів зйомки Фотозйомка: 1. Портретна, студійна зйомка 2. Репортажна зйомка 3. Фотосесії в будь-якому місці 4. предметна зйомка 5. Фотокниги, календарі Наші переваги: 1. Досвід роботи більше 10 років 2. love STORY, 1 -2 камери в ПОДАРУНОК! 3. Творчий підхід до кожної зйомки, 4. Висока якість фото та ВІДЕО FULL HD, 4K, запис звуку на професійні мікрофони neumann та топові конвертори audient - Burr-Brown. 5. Доступні ціни Звертайтесь, і ми з радістю збережемо ваші найкращі моменти на фото та відео!
Послуги
Якість відео
Ціна
Зв'язок з нами:

Відеооператор на весілля у вашому місті