По домовленості

Ирина Красота

Україна, Черкаси

Детальніше про Ирина Красота

Cучасна, креативна, харизматична та стильна ведуча з досвідом роботи понад 10 РОКІВ як конферанс'є, викладач ВНЗ, ведуча школи NETWORK 21 та ведуча святкових подій!!!

І якщо Ви шукаєте саме таку ведучу для свого найкращого й емоційного дня, то НАМ З ВАМИ ПО ДОРОЗІ!!!!

РОБОТА - НІ, це стиль мого життя, мій поклик душі й моє натхнення!

"ЧОМУ САМЕ Я маю бути З ВАМИ?":

1. Запалюю, творю, сміюсь і плачу від щастя РАЗОМ З ВАМИ!

2. Постійне ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ та особистий розвиток!!!

3. ВИКОРИСТАННЯ МОНІТОРА та проектора для відеофільмів, LOVE STORY, танцювальних конкурів, батлів та інтерактивів

4. Оригінальні та цікаві конкурси, танцювальні і пісенні флешмоби, інтерактиви з гостями (БЕЗ "ПОШЛОСТЕЙ"!!!)

5. До кожного свята я готуюсь й проживаю як свій особистий НАЙГОЛОВНІШИЙ ДЕНЬ в житті

6. ВИШУКАНИЙ СТИЛЬ, влучні жарти, позитивна енергетика, незабутній веселий настрій

7. Розважаю й одночасно ВСЕ КОНТРОЛЮЮ, щоб була загоджена робота фото- та відеооператорів, ресторану, запрошених колективів та музикантів

8. Наша перша зустріч НЕ ЗОБОВ`ЯЗУЄ ВАС замовляти мої послуги, адже ми тільки знайомимося, п`ємо каву й обговорюємо деталі свята. Тому з радістю зустрінуся саме з Вами!

Проведу якнайкраще Ваше свято в м. ЧЕРКАСИ, в ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ та в м. КИЇВ.

Є можливість замовити послуги разом з чудовим DJ (якісна апаратура, світлове супроводження, озвучка ведучої та музичне оформлення свята) зі ЗНИЖКОЮ 20 %!

На зимовий та весняний період діють дуже приємні ціни!!!

Проводжу:
1. Весілля
2. Виїзні церемонії: сучасні (вкл.українські традиції) або традиційні
3. Дні народження, ювілеї
4. Хрестини
5. Корпоративи
6. Випускні вечори
7. Підвищення зарплати)))
8. Особливі події
9. Власне звільнення з не любимої роботи))

Організую роботу:
1. Шой-балету
2. Фокусника
3. Бармен-шоу
4. Шоу мильних бульбашок
5. Салют
6. Артистів
7. Музикантів (чудові живі вокали та DJ)
8. Шоу з живим вогнем
9. Шоу з світовими костюмами

З радістю та задоволенням проведу найголовніше та найяскравіше Ваше сімейне свято!
Cучасна, креативна, харизматична та стильна ведуча з досвідом роботи понад 10 РОКІВ як конферанс'є, викладач ВНЗ, ведуча школи NETWORK 21 та ведуча святкових подій!!! І якщо Ви шукаєте саме таку ведучу для свого найкращого й емоційного дня, то НАМ З ВАМИ ПО ДОРОЗІ!!!! РОБОТА - НІ, це стиль мого життя, мій поклик душі й моє натхнення! "ЧОМУ САМЕ Я маю бути З ВАМИ?": 1. Запалюю, творю, сміюсь і плачу від щастя РАЗОМ З ВАМИ! 2. Постійне ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ та особистий розвиток!!! 3. ВИКОРИСТАННЯ МОНІТОРА та проектора для відеофільмів, LOVE STORY, танцювальних конкурів, батлів та інтерактивів 4. Оригінальні та цікаві конкурси, танцювальні і пісенні флешмоби, інтерактиви з гостями (БЕЗ "ПОШЛОСТЕЙ"!!!) 5. До кожного свята я готуюсь й проживаю як свій особистий НАЙГОЛОВНІШИЙ ДЕНЬ в житті 6. ВИШУКАНИЙ СТИЛЬ, влучні жарти, позитивна енергетика, незабутній веселий настрій 7. Розважаю й одночасно ВСЕ КОНТРОЛЮЮ, щоб була загоджена робота фото- та відеооператорів, ресторану, запрошених колективів та музикантів 8. Наша перша зустріч НЕ ЗОБОВ`ЯЗУЄ ВАС замовляти мої послуги, адже ми тільки знайомимося, п`ємо каву й обговорюємо деталі свята. Тому з радістю зустрінуся саме з Вами! Проведу якнайкраще Ваше свято в м. ЧЕРКАСИ, в ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ та в м. КИЇВ. Є можливість замовити послуги разом з чудовим DJ (якісна апаратура, світлове супроводження, озвучка ведучої та музичне оформлення свята) зі ЗНИЖКОЮ 20 %! На зимовий та весняний період діють дуже приємні ціни!!! Проводжу: 1. Весілля 2. Виїзні церемонії: сучасні (вкл.українські традиції) або традиційні 3. Дні народження, ювілеї 4. Хрестини 5. Корпоративи 6. Випускні вечори 7. Підвищення зарплати))) 8. Особливі події 9. Власне звільнення з не любимої роботи)) Організую роботу: 1. Шой-балету 2. Фокусника 3. Бармен-шоу 4. Шоу мильних бульбашок 5. Салют 6. Артистів 7. Музикантів (чудові живі вокали та DJ) 8. Шоу з живим вогнем 9. Шоу з світовими костюмами З радістю та задоволенням проведу найголовніше та найяскравіше Ваше сімейне свято!
Володіння мовами
Зв'язок з нами:

Ирина Красота FAQ

по домовленості

Українська мова, Російська мова

Ні

Ні

Так

Нагороди "Ирина Красота"