МИКОЛАЙТ

Музичні Гурти на ваше весілля
Україна, Житомир
3808
від 100 $

+380 (97) 689 21 47

Детальніше про МИКОЛАЙТ

 "МИКОЛАЙТ"
   Успіх вашого свята не можливий без якісного музичного та світлового оформлення. Ведучий створить приємну атмосферу та затишок. Компанія "МИКОЛАЙТ" до Ваших послуг, ми пропонуємо: DJ + вокал, світлове шоу зі спец ефектами, креативного та творчого ведучого. Музичний репертуар задовольнить смаки та вподобання Ваших гостей. Різноманітні конкурси та караоке вікторина дозволить розважитись, відпочити  та отримати масу позитива.
Організовуємо дискотеки, танцювальні вечори, забезпечимо автономне живлення від генераторів. Проводимо високоякісне озвучення та освітлення концертних програм з використанням різноманітних спецефектів та піротехнічного обладнання. Працюємо по всій території України.
Вашій увазі пропонуються: конфеті машини, генератори мильних бульбашок та важкого диму, світлове, лазерне шоу у поєднанні з сценічним вогнем та піротехнічними фонтанами.
Розробляємо та втілюємо у життя молодіжні проекти, що дають змогу молоді розкритися та проявити себе. Даруємо гарний настрій та приємний відпочинок всім хто не лишається осторонь таких заходів. Будемо раді співпрацювати з усіма кому не байдуже майбутнє нашої талановитої та перспективної молоді. Наші роботи можна переглянути у фото та відео галереях.
Наша команда складається з професіоналів, які втілять Ваші мрії в реальність. Задовольнять вимоги найвибагливішого клієнта.
Технічний директор та ведучий проектів – Ковальчук Микола. 
Звукооператор – Рослик Володимир
Світлове шоу зі спец ефектами та піротехнікою розробить – Денис Бруцький
Відеооператор – Сінкевич Юрій
Для вас працюють талановиті ді-джеї – DMC AUTOGEN, DJ DELF  та MC ЖЕНЬШЕНЬ.
З нами співпрацюють викладачі вокалу та віртуози музичної справи, а також професійні вокалісти.
Якщо у вас виникли запитання, пропозиції або ж ви просто зацікавились нашими роботами телефонуйте ми завжди раді Вас почути. 


Ціна

Подібні оголошення

Вгору