від 5000 грн.

OLESYA

Україна, Тернопіль м.Тернопіль, бульвар Шевченка 12

Детальніше про Весільний салон OLESYA-ОЛЕСЯ

Одним з важливих атрибутів в підготовці до весілля, є весільна сукня, яку вибрати складно в умовах величезного ринку пропозицій. Але весільний салон «Олеся» пропонує широкий асортимент ексклюзивного весільного та вечірнього вбрання провідних виробників за хорошими цінами.

У будь-якому випадку, остаточний вибір залишається за вами, однак, слід сказати, що переглядаючи наші весільні, дитячі, вечірні сукні та різні аксесуари, пам'ятайте, що в разі необхідності, ви завжди можете розраховувати на нашу консультацію та безкоштовну примірку в салоні.

В асортименті салону — традиційно довгі наряди з пишною, повітряною спідницею, і елегантні, приталені моделі лаконічного дизайну. Вони відмінно підходять для весілля в сучасному стилі. Довгий мереживний рукав або відкриті плечі, вишивка бісером або стрази, асиметрія в крої та аристократичний шлейф — такі деталі дизайну роблять сукні від «Олеся» неповторними, цікавими.

Весільний салон може запропонувати і оригінальні аксесуари до кожного з обраних нарядів. «Олеся» допоможе створити цілісний образ і нареченим не потрібно буде витрачати час на пошуки відповідних рукавичок, прикрас.