По домовленості

Відео та фотозйомка в Житомирі

Україна, Житомир

Детальніше про Відео та фотозйомка в Житомирі

Плануєте  весілля, день народження близької людини, іншу урочисту подію?
Бажаєте, щоб цей день приніс тільки позитивні враження та незабутні відчуття?
Тоді ви потрапили за адресою!
 
Ми розуміємо, що люди нам довіряють свої емоції, свої спогади про події, що через роки неодмінно покажуть своїм дітям, онукам, та не один раз будуть передивлятися самі... Час невблаганно спливає... І саме завдяки фото та відео, ви маєте змогу зберегти для себе та своїх близьких хвилини незабутніх почуттів, ніжних обійм, та палких поцілунків. Невпевненний та кумедний, але такий важливий Перший крок вашого малюка. Ніжний та сповнений безмежної любові погляд ваших батьків...


   Фото та відео послуги - це наш профіль, Ми розуміємо, що новий клієнт - це нова історія, новий характер ... Доволі часто напрацьовані методи не підходять під конкретне фото або відео замовлення. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного, хто починає з нами працювати. Також у вашому розпорядженні наша студія звукозапису, де вже не одна пара молодят записала свої пісні-подяки батькам, а також клятви кохання.


 
AVIA-STUDIO
 пропонує:
 
  - Фото та відео-зйомку будь-яких подій,

  - Оцифровку відео з касет VHS та запис на DVD.  - Редагування та монтаж Ваших фото та відео.  - Оцифровка та відновлення старих фотографій.  - Розробка оригінал-макетів для друку.  - Створення колажів. - Запис вокалу - Зведення пісень - Написання пісень / музика, тексти, аранжування / - Запис матеріалу на цифрові носії. 
А також звуковий та світловий супровід вашого свята!
 Звукове обладнання до 2 кВт.
 Світло-динамічні прибори, димогенератор.
Послуги
Якість відео
Ціна

Відео та фотозйомка в Житомирі FAQ

по домовленості

HD відеозйомка

Ні

Ні

Так