від 100 $

Catering_if

Івано-Франківськ Івано-франківськ, вул.Бельведерська, 51

Детальніше про Catering_if

Агенство Wedding & Party  - це не просто агентство, яке спеціалізується по створенню міроприємств та весіль, це окремий світ в якому зібрані люди з цілого світу,  професіонали з багаторічним досвідом! 
Наша команда складається з шеф-кондитера та її помічників, з шеф-кухара та його підрядників, з головного менеджера, з флористів, з дизайнерів, які оформлять в стилі та кольорі Ваше свято за новими тенденціями,  з обслуговуючого персоналу та тех.працівників та ін.
      Наше агентство було створене, щоб дарувати людям щастя, позитивні емоції та неймовірне відчуття гастрономічного задоволення!
Ми точно знаємо, що потрібно зробити, щоб Ви потрапили в казку про, яку давно мріяли!

🔹️При замовленні у нас від 5 послуг☝
✔Ви отримаєте
БЕЗКОШТОВНО:
🔴Піраміда з шампанського, оформлення та декор у стиль Вашого свята, бонбоньєрки, запрошення та знижку на весь рахунок ✔
P.S За деталями в дірект▶️

✅Наші послуги:
🔹️Весільні торти
🔹️Кенді бар
🔹️Фруктовий стіл
🔹️Козацький стіл
🔹️Фотозона
🔹️Шоколадний фонтан
🔹️Піраміда з шампанського
🔹️Солодкий стіл 
🔹️Бонбоньєрки
🔹️Десерти
🔹️Фуршет
🔹️Кейтерінг
🔹️Селфі дзеркало
🔹️Фотограф
🔹️Весільні музиканти та do
🔹️Феєрверки, важкий дим та ін.
Агенство Wedding & Party  - це не просто агентство, яке спеціалізується по створенню міроприємств та весіль, це окремий світ в якому зібрані люди з цілого світу,  професіонали з багаторічним досвідом!  Наша команда складається з шеф-кондитера та її помічників, з шеф-кухара та його підрядників, з головного менеджера, з флористів, з дизайнерів, які оформлять в стилі та кольорі Ваше свято за новими тенденціями,  з обслуговуючого персоналу та тех.працівників та ін.       Наше агентство було створене, щоб дарувати людям щастя, позитивні емоції та неймовірне відчуття гастрономічного задоволення! Ми точно знаємо, що потрібно зробити, щоб Ви потрапили в казку про, яку давно мріяли! 🔹️При замовленні у нас від 5 послуг☝ ✔Ви отримаєте БЕЗКОШТОВНО: 🔴Піраміда з шампанського, оформлення та декор у стиль Вашого свята, бонбоньєрки, запрошення та знижку на весь рахунок ✔ P.S За деталями в дірект▶️ ✅Наші послуги: 🔹️Весільні торти 🔹️Кенді бар 🔹️Фруктовий стіл 🔹️Козацький стіл 🔹️Фотозона 🔹️Шоколадний фонтан 🔹️Піраміда з шампанського 🔹️Солодкий стіл  🔹️Бонбоньєрки 🔹️Десерти 🔹️Фуршет 🔹️Кейтерінг 🔹️Селфі дзеркало 🔹️Фотограф 🔹️Весільні музиканти та do 🔹️Феєрверки, важкий дим та ін.
Ціна
Послуги
Послуги
Зв'язок з нами: