По домовленості

Агенція урочистих подій "У Кума"

Україна, Тернопіль

Детальніше про Агенція урочистих подій "У Кума"

Агенція урочистих подій "У Кума" - це передусім креативна команда однодумців: кваліфіковані стилісти-модельєри весільного та вечірнього одягу, досвідчені фотографи, відеооператори, високомайстерні флористи, віртуози - музиканти, прекрасні ведучі, тамади, що допоможуть втілити в життя Ваші побажання і задуми з індивідуальним підходом до кожного замовника і гнучкою ціновою політикою з врахуванням можливостей кожного.


ОРГАНІ ЗАЦІЯ СВЯТКУВАНЬ
весілля, дні народження, хрестини, ювілеї, вечірки, корпоративи, парубоцькі вечірки та ін.


ВЕСІЛЬНІ СУКНІ
рукавички, підв'язки, сумочки, біжутерія та ін.


ВЕСІЛЬНА АТРИБУТИКА
бокали, свічки, букетики, хусточки, індивідуальні запрошення, номери на авто, подушечки для обручок, мішечки для грошей та ін.


КВІТИ
букет для нареченої, бутоньєрки, квіти в зачіску, композиції на авто, арки та ін.


ЗАЧІСКА та МАКІЯЖ
модельні стрижки, весільні зачіски, вечірні та святкові зачіски, мілірування та фарбування, весільний макіяж, вечірній макіяж, арт-макіяж, манікюр, художній розпис нігтів, гелеве та акрилове нарощування нігтів.


ВІДЕО та ФОТОЗЙОМКА
фотостудії, фотозйомка, фотоальбоми, якісна цифрова відеозйомка, виготовлення відеороликів та відеофільмів, професійний монтаж з використанням сучасного цифрового обладнання.


СВЯТКУВАННЯ УРОЧИСТОСТЕЙ ТА ЧАСТУВАННЯ В УКРАЇНСЬКОМУ СТИЛІ : українська кухня, страви мангалу та з тандиту, м'ясні та рибні страви приготовлені на вогні, ароматний чумацький шашлик - все це можна скуштувати у барі "Чумацький шлях" (с. Підгороднє)


А ТАКОЖ: пропозиція руки і серця, постановка вальсу, виїзна церемонія, замовлення та прибирання залу кульками та тканинами, фуршетні столи, шоколадні фонтани, весільна випічка, торти, короваї, готельні номери, медовий місяць, корпоративи, шоу-програми, музичний супровід, тамада, святковий феєрверк, прокат та оформлення авто та ін.
Агенція урочистих подій "У Кума" - це передусім креативна команда однодумців: кваліфіковані стилісти-модельєри весільного та вечірнього одягу, досвідчені фотографи, відеооператори, високомайстерні флористи, віртуози - музиканти, прекрасні ведучі, тамади, що допоможуть втілити в життя Ваші побажання і задуми з індивідуальним підходом до кожного замовника і гнучкою ціновою політикою з врахуванням можливостей кожного. ОРГАНІ ЗАЦІЯ СВЯТКУВАНЬ весілля, дні народження, хрестини, ювілеї, вечірки, корпоративи, парубоцькі вечірки та ін. ВЕСІЛЬНІ СУКНІ рукавички, підв'язки, сумочки, біжутерія та ін. ВЕСІЛЬНА АТРИБУТИКА бокали, свічки, букетики, хусточки, індивідуальні запрошення, номери на авто, подушечки для обручок, мішечки для грошей та ін. КВІТИ букет для нареченої, бутоньєрки, квіти в зачіску, композиції на авто, арки та ін. ЗАЧІСКА та МАКІЯЖ модельні стрижки, весільні зачіски, вечірні та святкові зачіски, мілірування та фарбування, весільний макіяж, вечірній макіяж, арт-макіяж, манікюр, художній розпис нігтів, гелеве та акрилове нарощування нігтів. ВІДЕО та ФОТОЗЙОМКА фотостудії, фотозйомка, фотоальбоми, якісна цифрова відеозйомка, виготовлення відеороликів та відеофільмів, професійний монтаж з використанням сучасного цифрового обладнання. СВЯТКУВАННЯ УРОЧИСТОСТЕЙ ТА ЧАСТУВАННЯ В УКРАЇНСЬКОМУ СТИЛІ : українська кухня, страви мангалу та з тандиту, м'ясні та рибні страви приготовлені на вогні, ароматний чумацький шашлик - все це можна скуштувати у барі "Чумацький шлях" (с. Підгороднє) А ТАКОЖ: пропозиція руки і серця, постановка вальсу, виїзна церемонія, замовлення та прибирання залу кульками та тканинами, фуршетні столи, шоколадні фонтани, весільна випічка, торти, короваї, готельні номери, медовий місяць, корпоративи, шоу-програми, музичний супровід, тамада, святковий феєрверк, прокат та оформлення авто та ін.
Зв'язок з нами:

Нагороди "Агенція урочистих подій "У Кума""

З нами 5 років