ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "ДЖЕНЕЗІС" ФАЄР ШОУ НА...

Vip
Артисты на вашей свадьбе
Украина, Львов
14854
По договоренности

ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "ДЖЕНЕЗІС" ФАЄР ШОУ

+380 (67) 672 68 30

Подробнее о ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "ДЖЕНЕЗІС" ФАЄР ШОУ

Приголомшливе вогняне шоу (фаєр шоу) «Genesis», унікальні салюти і феєрверки, неповторне світлове шоу - все це дивує навіть найдосвідченіших наших глядачів! Адже маючи величезний досвід роботи, професійну команду фаєр шоу та сучасне обладнання - ми створюємо краще шоу для Вас! Зробіть своє свято, весілля або корпоратив  яскравішим.
Зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі Ваші запитання, грамотно проконсультуємо і складемо індивідуальну програму вогняного шоу, виходячи з Ваших завдань і планованого бюджету. Наші ціни прозорі, так як кожен елемент фаєр шоу має свою вартість і просто підсумовуючи доданки ми отримуємо остаточний бюджет нашої вогняної шоу програми.
 
Далі, щоб замовити шоу, наш менеджер під'їде до Вас і проведе переговори, покаже всі демо матеріали і укладе з Вами договір підряду, де буде вказана наша послуга – фаєр шоу, дата і місце проведення, а також загальна вартість робіт.
 
У день заходу, артисти прибувають на майданчик за годину. Ретельно  підготувавшись і дотримуючись  всіх правил з безпеки праці з вогнем,  ми готові показати ексклюзивне шоу спеціально для Вас. 


0676726830 
www.firegenesis.com


Услуги
Жанры

ВОГНЯНЕ ШОУ, ФАЄР ШОУ "ДЖЕНЕЗІС" ФАЄР ШОУ НА... FAQ

✅ Яка середня ціна послуг?❓

по домовленості

Похожие объявления

Вгору