Студія "Добрий Вечір"

Видеооператор на вашу свадьбу
Украина, Ивано Франковск
6142
По договоренности

Студія "Добрий Вечір"

+380 (97) 444 4898
+380 (50) 716 7060
+380 (93) 097 2558

Подробнее о Студія "Добрий Вечір"

Вітаємо! Студія "Добрий Вечір" пропонує відеозйомку весіль, днів народжень, кліпів та фільмів. Кожний день неповторний, наповнений моментами радості, кохання та віри у мрію.Миті життя безцінні!


ПАКЕТИ ВЕСІЛЬНИХ ПОСЛУГ:
1. Пакет «PREMIUM»
Цей пакет підійде тим, хто бажає отримати якісну хроніку весільного дня. Тривалість роботи оператора з початку весільного дня - до завершення весільних обрядів. Монтаж мінімальний: вирізаються всі ляпи, накладається музика на збори нареченого, нареченої і прогулянку, вирівнюється колір, світло і контраст відео. Результат - хроніка від двох до трьох годин. Відео віддається в форматі Full HD на флешці (флешка в подарунок). За бажанням можна зробити DVD диски.
--------------------------------------------------------------
2. Пакет «V.I.P.»
Таке замовлення передбачає не просто хроніку, а фільм з оригінальним монтажем. При відеозйомці, по можливості, використовується додаткове обладнання (скейтер, стедікам, 2 камера запис звуку з пульта та ін.) На руки ви отримаєте не надто довгу і часом нудну хроніку, а фільм на 20-50 хвилин, де обряди, тости і найяскравіші моменти весільного дня будуть переплетені в оригінальний фільм. Фактично це передбачає повністю кліповий монтаж матеріалу на основі інтерв'ю гостей, батьків і звичайно ж нареченого і нареченої, яке буде переплітатися з самим зворушливими і хвилюючими моментами весілля. Можливі якісь елементи LOVE STORY. Відео віддається в форматі Full HD на флешці (флешка в подарунок). За бажанням можна зробити DVD диски. ------------------------------------------------
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
1) Зйомка-монтаж першого вечора в нареченого.
2) Зйомка-монтаж першого вечора в нареченої.
3) Другий оператор
4) Відеозйомка та монтаж у форматі Ultra HD 4K
5) Оренда пілота на один день з квадрокоптером
6) Підготовка та реалізація LOVE STORY або слайд-шоу для показу на великому екрані через кіно проектор на банкеті в день весілля.
7) Зйомка-монтаж LOVE STORY в окремий від весілля день з виїздом на кілька локацій (в ліс, гори чи інше красиве або незвичайне місце)
8) Сюжетне LOVE STORY
За Вашим бажанням, Ви можете отримати всі відзняті матріали через день після зйомок (без монтажу) на ваш носій інформацї : флеш великого розміру або HDD диск, при повній оплаті вашого замовлення


Услуги
Качество видео
Цена

Похожие объявления

Вгору