Ікона у подарунок

Подарки на вашу свадьбу
Украина, Львов
5356
от 100 $

+380 (96) 621 98 72

Подробнее о Ікона у подарунок

 
Я малюю мірні ікони,іменні,сімейні,вінчальні пари та інші ікони за старовинними технологіями .У даний час спостерігається помітне збільшення інтересу до вінчальних ікон,які використовують безпосередньо у процесі вінчання та в подальшому у якості сімейних реліквій.
. Можливе як виконання копій вже готових ікон,так і створення нових  зразків за старовинними аналогами,залежно від бажання замовника. У своїй роботі я використовую старовинні візантійські технології іконопису,які налічують більше 1000 р.,а також технології іконопису епохи бароко. 
Мої ціни сформовані,враховуючи складність технології виготовлення,вартість використовуваних (в більшості імпортних) матеріалів,високу якість,надійність та довговічність готових виробів.За співвідношенням ціна – якість дані ціни є помірними. 
 
  Мій досвід роботи дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності і задовольнити різноманітні побажання замовника.Якщо Ви бажаєте отримати справжні канонічні високоякісні та довговічні ікони,я буду радий допомогти Вам у цьому.
Живу та працюю у м.Львові,якщо Ви проживаєте в іншому місті ми завжди вирішимо як доставити Вам Ваше замовлення.Заходьте на мою сторінку,там є фото моїх ікон,щоб Ви Змогли переконатись у якості моєї роботи.
 
 


Похожие объявления

Вгору