Вогняне шоу на весілля Нікалекс

Gold
Шоу та розваги на ваше весілля
Україна, Львів
532
від 5400 грн.

ВОГНЯНЕ шоу НІКАЛЕКС фаєршоу

+380 (97) 665 4834

Детальніше про ВОГНЯНЕ шоу НІКАЛЕКС фаєршоу

Вогняне шоу НІКАЛЕКС - вражаюче видовище, яке надовго запам'ятається та зробить Ваше свято незабутнім !!!
Магія світла та вогню зачаровує… Вона надихає. Вона дивує. Вона будь-яку подію перетворює на захопливе видовище. Вона дарує незабутні враження, яскраві емоції та приголомшливі спогади. Із шоу-театром «Нікалекс» Ваш вечір буде по-справжньому особливим!

Чому тисячі людей у різних куточках України обирають нас? Тому, що шоу-театр «Нікалекс» - це:

ЯСКРАВО Й ОРИГІНАЛЬНО. Наші шоу заворожують і вражають, дарують яскраві враження та незрівнянні відчуття. Використовуємо під час виступу ексклюзивні авторські костюми. Наші артисти професійно виконують різноманітні трюки та мають хореографічні навички. Також, ми одні з небагатьох пропонуємо вогняне шоу з театралізованою постановкою та акробатикою.

ПРОФЕСІЙНО Й ДОСВІДЧЕНО. Відповідально ставимося до кожного замовлення і «викладаємося» на виступі "на всі сто". Усі артисти театру «Нікалекс» харизматичні та досконало володіють різноманітним вогняним реквізитом. Щоб не бути голослівними, наведемо кілька фактів у цифрах: ми — це понад 1000 виступів в Україні та за кордоном і більше ніж 8 років «на сцені», це невпинний розвиток, починаючи з 2010 року.

БЕЗПЕЧНО. Перевіряємо відповідність місця, де проводитемо шоу, суворо дотримуємося правил пожежної безпеки, використовуємо лише професійні реквізити, піротехніку та паливо. Надаємо технічний райдер.

ЗРУЧНО. Під час виступу використовуємо власне музичне обладнання та самостійно добираємося до місця проведення шоу. Також, запропонуємо великий вибір програм різного масштабу та тематики, щоб Ви легко обрали бажаний варіант шоу.

ПРАЦЮЄМО по всій Україні та за кордоном.

Просто зателефонуйте нам, щоб замовити шоу та насолоджуйтеся незабутнім святом !!! Повірте, Ви та Ваші гості будете у захваті !!!


Подібні оголошення

Вгору