Твоє весілля

Весільні Агенції на ваше весілля
Україна, Львів
4664
По домовленості

Весільне агентство «Твоє весілля»

+380 (97) 184 67 72

Детальніше про Весільне агентство «Твоє весілля»

Курс весільного координатора!
Ми постійно навчаємось та ділимось своїм досвідом з іншими, щоб виховувати правильних координаторів і тим самим розвивати весільний ринок Львова!
Тому, цього разу на Тебе чекає оновлена програма та дещо особливе!Поспішай зареєструватись вже зараз, адже кількість місць обмежена!

Чекаємо Тебе у сім’ї весільних координаторів! ????

Нам довіряють!
Вважаєш, організувати своє весілля не складно? Так, не надто складно. Але організувати незабутнє свято – це справжнє мистецтво!
Навіть, якщо у Тебе є достатньо часу, щоб підшукати все найкраще для свого весілля, дуже просто заплутатись у величезній кількості інформації, помилитись при виборі і отримати, м’яко кажучи, не той результат. Адже, по-справжньому красиве весілля – результат роботи не одного місяця та не однієї людини.
Організація весілля в нашому агентстві - це можливість позбутись передвесільних клопотів та турбот. Можливість брати участь лише в найприємніших етапах весільної підготовки та насолоджуватись процесом організації свого свята! Крім того, Ти отримуєш незамінну допомогу та підтримку, професійні консультації, практично, 24 години на добу.
Наші послуги:
¨      Організація весілля «під ключ»
¨      Координація весілля
¨      Весілля у Львові
¨      Тематичне весілля
¨      Організація освідчень
¨      Організація дівич-вечора та холостяцької вечірки
¨      Організація річниці весілля


Ціна

Твоє весілля FAQ

✅ Яка середня ціна послуг?❓

по домовленості

Подібні оголошення

Вгору