Весільне агентство "Твоє весілля"

Організація Свят на ваше весілля
Україна, Львів
5276
По домовленості

+380 (97) 184 67 72

Детальніше про Весільне агентство "Твоє весілля"

ВЕСІЛЬНЕ ТОК-ШОУ! 
Ми зламаємо всі стереотипи про нудні семінари, відійдемо від подачі сухої інформації і доведемо Тобі, що підготувати ідеальне весілля легко і цікаво.Професіонали весільної сфери ділитимуться з Тобою лише реальними історіями, думками і досвідом. Дискутуватимуть на теми, які цікаві та актуальні саме Тобі.Формат, аналогів якому ще не було - Весільне ТОК-ШОУ! Не пропусти, Ти маєш побачити це першим... Реєстрація за активними посиланнями у наших соцмережах :)                                                    Бранч для нареченої!
Дівчата – такі дівчата! 
Якщо Ти готуєшся до весілля або лише мрієш про це...
Запрошуємо на закритий бранч для наречених! Лише кращі рекомендації від професіоналів у сфері краси,декору,фото,флористики та святкової випічки! 
Ми допоможемо у створенні ідеального образу нареченої!Ми навчимо Тебе обрати правильний макіяж,зачіску,а також сукню,яка чудово підкреслить Твою фігуру! На Тебе чекають майстер-класи від найкращих декораторів та флористів Львова! Чекаємо Тебе 27 березня у найбільш мальовничому куточку міста – «Кавальєр Бутік Готель»!
Реєструйся, буде цікаво! ;)
http://yourwedding.lviv.ua/branch_dlya_narechenoji.html
Нам довіряють!
Вважаєш, організувати своє весілля не складно? Так, не надто складно. Але організувати незабутнє свято – це справжнє мистецтво!
Навіть, якщо у Тебе є достатньо часу, щоб підшукати все найкраще для свого весілля, дуже просто заплутатись у величезній кількості інформації, помилитись при виборі і отримати, м’яко кажучи, не той результат. Адже, по-справжньому красиве весілля – результат роботи не одного місяця та не однієї людини.
Організація весілля в нашому агентстві - це можливість позбутись передвесільних клопотів та турбот. Можливість брати участь лише в найприємніших етапах весільної підготовки та насолоджуватись процесом організації свого свята! Крім того, Ти отримуєш незамінну допомогу та підтримку, професійні консультації, практично, 24 години на добу.
Наші послуги:
¨      Організація весілля «під ключ»
¨      Координація весілля
¨      Весілля у Львові
¨      Тематичне весілля
¨      Організація освідчень
¨      Організація дівич-вечора та холостяцької вечірки
¨      Організація річниці весілля


Подібні оголошення

Вгору