The Gas Station

Банкетні зали та ресторани на ваше весілля
Україна, Львів
1969
По домовленості

+380 (32) 240 84 08

Детальніше про The Gas Station

В основу створення нашого закладу було покладено задоволення трьох найважливіших потреб людства, а саме: потреба в смачній їжі, потреба шаленого відпочинку та потреба в спогляданні красивих дівчат!
Для цього ми збудували для Вас триповерховий потужний комплекс задоволення потреб та розваг-The Gas Station. Наше покликання вміститься в короткому, але водночас об’ємному слогані — «Food, Girl, Fun, Entertainment»
      
       На першому поверсі, що зветься також «Garage Room» розташовано перший «байкерс-паб» та шоу-шок-рок-ресторан, де львів’яни та гості міста мають можливість насолоджуватися справжньою сучасною «пабною» культурою та неймовірно смачними стейками, котрі готують тільки із свіжого м’яса. Це істинний гастропаб, у якому ви матимете змогу відвідувати гучні концерти та найважливіші спортивні події.
 
Другий поверх повністю задовольнить Ваші потреби в розвагах, танцях та гуляннях, адже це унікальний клуб зі встановленим бійцівським рингом –COYOTE CLUB. Це новий формат нічних клубів Львову, котрий передбачає не просто гучні гуляння і танці, а якісну музику від кращих Ді-джеїв країни, сучасну модну публіку та спеціально створену атмосферу в кращих американських та європейських клубних традиціях.
 А під самим небом, на третьому поверсі, народжується стриптиз-клуб «Highway», де романтична атмосфера та постійні еротик-шоу не залишать байдужим жодного відвідувача.
 
 
Ресторан-паб «The Gas Station» запрошує поринути в море відпочинку та зловити свою високу хвилю найкращого настрою!
 
THE GAS STATION
Місцезнаходження вул. Джерельна, 20 (щоденно 12:00 – 00:00)
тел. 032 240 84 08
thegas.com.ua
http://vk.com/thegasstation
http://vk.com/coyot_club
http://vk.com/highway_lviv
 
https://www.facebook.com/pages/THE-GAS-STATION/233571950109874


Подібні оголошення

Вгору