від 10 $

Детальніше про RoStudio

Фотокниги в подарунок!!! Фотозйомка + художня обробка фотографій в фотошопі від 4950 грн. Обробку проходять всі фотографії (декілька сотень, а іноді декілька тисяч).

Виконання замовлень від 1-3 тижнів. Досвід більше 9 років.Індивідуальний підхід до кожного клієнта.Весільна відеозйомка + монтаж відзнятого матеріалу від 6950 грн. Кліпи у подарунок (весільні прогулянки, лавсторі, веселий кліп невдалих моментів або запальних танців).Пропонуємо зйомку в форматі full HD, а DVD відео ви отримаєте у подарунок. Можлива двокамерна зйомка.Фотограф і відеооператор працюють до кінця весілля!У нас ви застраховані від непередбачуваних випадків на всі 100%. Завжди є запасна техніка, колега, який підстрахує, а усі матеріали зберігаються у двох примірниках у різних місцях. 
Зараз діє АКЦІЯ! Хто зробить замовлення на будь-яку дату 2015-2016 року до кінця місяця, той отримає Lovе story та додаткову фотосесію БЕЗКОШТОВНО!

 Долучайтесь, будь ласка, до нашої групи: vk.com/VesilniyFotograf, та читайте тут про всі актуальні знижки, акції, подарунки, а також відгуки наших клієнтів.

Фотографії

Відео

Нагороди "RoStudio"

З нами 5 років