Інтернет-магазин піротехніки SkyFire - проведення феєрверк-шоу на свадьбеФейерверк, салют, ракети, римські свічки, хлопавки, піромелочі, вулкани, фонтани, небесні ліхтарики і багато чого іншого Ви завжди можете придбати в нашому інтернет-гіпермаркеті.

Кількість переглядів: (1780)
Дата реєстрації: 2010-10-02Феєрверк, салют, ракети, римські свічки, хлопавки, піромелочі, вулкани, фонтани, небесні ліхтарики і багато чого іншого Ви завжди можете придбати в нашому інтернет-гіпермаркеті. Вашій увазі представлено більше 300 всіляких салютних установок на будь-який смак, 10-ки різних ракет, вулканів і фонтанів, пневмохлопушкі, тортові свічки, бенгальські вогні та різноманітні піромелочі.
Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Наші консультанти завжди готові допомогти Вам і відповісти на всі інтресующіе Вас питання!

Ви можете замовити феєрверк-шоу на Весілля. Профейсіональние піротехніки підготують і проведуть яскравий феєрверк.

Адреса:
Киев, ул. Маршала Рыбалка 10/8
тел:
Сайт:


Додати відгук
4party.in.ua - Все для свят
4party.in.ua - Все для свят Кількість переглядів (3196)
Інтернет магазин Товарів для свята та карнавалу.- Піротехніка,- Сувеніри,- Декорація- Повітряні куліУ нас ви можете знайти:* Ріжки, вушка, корони* Повітряні кулі* Секс-приколи* Феєрверки та хлопавки* Листівки* Серпантин* Метофан* Накладні вуса* Подарункові ордена* Тематичні вечірки* Аксесуари* Все д
Небесні ліхтарі-холодні фонтани
Небесні ліхтарі-холодні фонтани Кількість переглядів (2913)
Замовте на своє весілля - небесні ліхтарики та холодні фонтани Видовище вражаюче-романтичне! Враження супер! цікаво для молодят  і для гостей! Є два кольори золотисті і червоні. розмір 1 м Х 1.20м Вид: СЕРЦЕ вартість 80-150 грн холодні фонтани на перший танець (метрові/пів-метрові) 100-